مسابقه B4C 

این داستان: سوپرماریو

B4C، از سری مسابقات متفاوت و جذابه که قراره توش هم مباحث پایه‌ای علوم کامپیوتر رو یاد بگیری و هم با هم‌سن و سال‌هات رقابت کنی. در جریان مسابقه، تو یه بازی می‌افتی و جای کاراکتر اصلی بازی قرار می‌گیری و برای این‌که به دنیای واقعی برگردی، باید بازی رو تموم کنی! قارچ‌خور یا ماریو رو می‌شناسی؟ این سری قراره بیفتیم تو بازی سوپر ماریو! راستی، همه بچه‌های کلاس ششمی، هفتمی، هشتمی و نهمی میتونن شرکت کنن و خودشون رو محک بزنن.

 حالا این مسابقه چه طوریه؟ 

 تو این مسابقه، یه داستان در دنیای بازی ماریو رو برات تعریف می‌کنیم و یه سری مرحله داریم که قفلن! باید به کمک مطالب گفته شده و تصاویر، معماهای طراحی شده رو حل کنی و قفل مراحل رو بشکنی و برسی به آخر خط. با حل هر معما، امتیاز کسب می‌کنین. همچنین در جریان مسابقه، می‌تونین جواب معماهای خیلی سخت را از امتیازات خود بخرید. فقط حواستون به امتیازاتتون باشه. برنده کسیه که امتیاز بیشتری داره و در مدت زمان کمتری، مسابقه رو تموم کرده! در ضمن یکی هست که اسمش هیلره و در جریان مسابقه در کنار شماست و اطلاعیه‌های عمومی را در صفحه مسابقه ارسال می‌کنه. پیشنهاد می‌کنم به همه جزئیات توجه کنی. دقت به داستان و تصاویر و البته راهنمایی‌های عمومی هیلر در این مسابقه اهمیت بالایی داره.

  چی باید بلد باشیم؟ 

برای اینکه در این مسابقه شرکت کنی، باید تو سایت کوئرا عضو باشی. پس به یه ایمیل نیاز داری. اگه نمیدونی چطوری ایمیل بسازی، بیا اینجا و اگر هم نمی‌دونی چطور تو سایت ثبت‌نام کنی، بیا اینجا! راستی... اطلاعات خاصی در مورد کامپیوتر نیاز نیست. همین که سواد خوندن و نوشتن داری و بلدی ضرب و تقسیم کنی کافیه! بقیه ماجرا با فکر و خلاقیت حل میشه :) 

راه ارتباطی با ما؟ 

برای اینکه بتونی از آخرین اخبار و برنامه‌های مجموعه ما مطلع بشی، به صفحه اینستاگرام و کانال تلگراممون یه سر بزن.

         زمان‌بندی

Picture
B4C
آنلاین

مسابقه دانش‌آموزی

۲۱ خرداد
Movie

جایزه چی میدین؟

 اولین دختر و اولین پسر در جدول امتیازات:

هدفون بلوتوثی، فلش طرح ماریو، ماگ ماریو، بسته اینترنت ۴۵ گیگ شش ماهه انارستان،

مخصوص سیم کارت‌های رایگان انارستانی


 کوچکترین شرکت‌کننده که موفق شده مسابقه رو تموم کنه:

هدفون بلوتوثی، ماگ و هودی ماریو،

بسته اینترنت ۴۵ گیگ شش ماهه انارستان، مخصوص سیم کارت‌های رایگان انارستانی


برنده‌هایی که رتبه آنها توانی از ۴ است:

ماگ ماریو یا تیشرت ماریو


 برنده‌هایی که رتبه‌شون مضرب ۲۱ شده:

فلش مموری طرح ماریو

 به برنده‌هایی که به شکل زیر انتخاب میشن هم به‌صورت رندوم بسته اینترنت ۴۵ گیگ شش ماهه انارستان، مخصوص سیم کارت‌های رایگان انارستانی جایزه داده میشه :)


بازه ۱ تا ۱۰: ۴ نفر 
بازه ۱۱ تا ۵۰: ۴ نفر 
بازه ۵۱ تا ۱۵۰: ۴ نفر 
بازه ۱۵۰ به بعد: ۲ نفر 

همچنین در جریان مسابقه هشیار و بینا باشید!

در بخش‌های مختلف مسابقه، کدهای تخفیف با مبلغ ۲۰، ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ هزار تومانی پنهان شده که اگر پیداشون کنین، میتونین برای ثبت‌نام کدآپ ۳ ازشون استفاده کنین :)

برگزارکنندگان مسابقه