Trace Way چیست؟

سری رویدادهای Trace Way با هدف انتقال تجربه و شبکه‌سازی توسعه‌دهندگان ارشد برگزار می‌شود. در هر رویداد توسعه‌دهندگان ارشد سازمان‌های ایرانی و بین‌المللی تجربیات خود را با سایر توسعه‌دهندگان به اشتراک خواهند گذاشت. ارائه‌دهندگان این رویداد با تشریح تجربیات فنی خود در طراحی و پیاده‌سازی فناوری‌های روز دنیا در سازمان خود، مسیر پیش روی سایر سازمان‌ها را در استفاده از هر فناوری روشن‌تر خواهند کرد.

دوره اول:‌ هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

هیچ کس نمی‌تواند آینده دنیای فناوری را با قاطعیت پیش‌بینی کند؛ اما شکی نیست که جبهه نوآوری در سال‌های آینده چهار فرمانده اصلی در خط مقدم خود خواهد داشت: رایانش ابری، اینترنت اشیا، علم داده و از همه مهم‌تر یادگیری ماشین! اولین رویداد از سری رویدادهای Trace Way با موضوع هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در کسب‌وکارها برگزار خواهد شد.

ارائه‌های اصلی

در این بخش از رویداد، روایت فنی محصولات مختلف را از زبان توسعه‌دهندگان آن خواهیم شنید. روایتی که هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، به عنوان نقش اول آن، تاثیر قابل توجهی در موفقیت محصول داشته‌ است.

مسیریاب بلد
پیام آراسته در Trace Way درباره پیش‌بینی ترافیک مسیریاب بلد صحبت خواهد کرد. موضوعی که می‌تواند با کم‌کردن زمان و مسافت سفرها، مهم‌ترین برتری تکنولوژی مسیریاب‌ها محسوب شود.

فروشگاه دیجی‌کالا
حامد دهقانی و جلال کاظمی‌تبار، ماجرای سیستم توصیه‌گر (Recommendation System) دیجی‌کالا را تعریف خواهد کرد. سیستمی که تا همین چند هفته پیش از سرویس‌های خارجی استفاده می‌کرد اما الان با طراحی و پیاده‌سازی کامل آن در دیجی‌کالا، علاوه بر کاهش هزینه، نتایج بهتری هم در تشخیص علاقه‌مندی‌های کاربران داشته است.

تیم هوش مصنوعی کافه‌بازار
در Trace Way ، علی چلمقانی محصول پردازش زبان‌های طبیعی (NLP) کافه‌بازار را تشریح خواهد کرد. اینکه چگونه پردازش و تحلیل جستجوهای کاربران، باعث بهبود تجربه کاربری در بخش جستجوی کافه‌بازار شده است.

شبکه تبلیغات موبایلی تپسل
مهم‌ترین دستاورد شبکه‌های تبلیغات آنلاین، نمایش بهترین تبلیغ به کاربران است. عباس حسینی در Trace Way شرح خواهد داد که چگونه تپسل با پیش‌بینی رفتار کاربران در مواجهه با هر آگهی، مرتبط‌ترین تبلیغ را به هر کاربر نمایش می‌دهد.

ویدئوی رویداد

اولین سری رویداد TraceWay با موضوع هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در روز پنج‌شنبه، ۱۴ آذر ۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. ویدئوی کامل رویداد را می‌توانید در وب‌سایت لحظه‌نگار مشاهده کنید.


سخنرانان


پیام آراسته

دانشمند داده در مسیریاب بلد

حامد دهقانی

مهندس داده در دیجی‌کالا

علی چلمقانی

مدیر محصول هوش مصنوعی در کافه‌بازار

عباس حسینی

معاون فنی تپسل

زمان‌بندی

۱۴ آذر ۹۸

پذیرش و صرف صبحانه
ارائه اول
۱۰:۰۰ - ۹:۳۰
ارائه دوم ۱۰:۳۰ - ۱۰:۰۰
ارائه سوم ۱۱:۰۰ - ۱۰:۳۰
ارائه چهارم ۱۱:۳۰ - ۱۱:۰۰
ارائه‌های کوتاه ۱۲:۰۰ - ۱۱:۳۰
پرسش و پاسخ، شبکه‌سازی و پذیرایی ۱۳:۰۰ - ۱۲:۰۰
end

برگزارکنندگان رویداد


مجری

quera

حامی

tapsell

حامیان رسانه‌ای و معنوی


سؤالات متداول

مخاطب این رویداد چه کسانی هستند؟

مخاطبان اصلی این رویداد مدیران فنی و توسعه‌دهندگان ارشد کسب‌وکارها هستند.

برای حضور در این رویداد به پیش‌نیاز علمی و فنی خاصی نیاز است؟

بله؛ ارائه‌های این رویداد لایه‌های فنی و اجرایی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را تشریح خواهند کرد. به همین دلیل می‌بایست دانش و تجربه کافی در حوزه برنامه‌نویسی داشته باشید.

آیا امکان دریافت ویدئوی رویداد وجود دارد؟

بله؛ با خرید بلیت پخش زنده رویداد، می‌توانید علاوه بر مشاهده ارائه‌ها به صورت همزمان، ویدئوی ضبط‌شده آن را نیز بعد از پایان رویداد مشاهده نمایید.

بلیت پرینت شود یا خیر؟

خیر؛ کافی است یک نسخه از آن در گوشی موبایل خود داشته باشید.