مسابقه الگوریتمی شماره ۴۸

مسابقه
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان مسابقه مسابقه الگوریتمی شماره ۴۸

مسابقه مسابقه الگوریتمی شماره ۴۸ به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره مسابقه#

به مسابقه الگوریتمی شماره ۴۸ کوئرا خوش آمدید. این مسابقه، ۴۸امین مسابقه الگوریتمی‌ست که کوئرا برگزار می‌کند و شامل ۶ سوال الگوریتمی است که چالش این سوالات، توانایی حل مسئله است. سیستم داوری به صورت ورودی و خروجی است و حل سوالات نیازمند تکنولوژی خاصی نیست؛ با هر زبانی که دوست دارید، می‌توانید کد بزنید. ترتیب سوالات تقریبا از ساده به سخت است اما پیشنهاد می‌کنیم همه سوالات را بخوانید و برای حل کردن آن‌ها وقت بگذارید. حامی این مسابقه، شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش است و قصد دارد نفرات برتر را برای استخدام، دعوت کند.


استخدام نفرات برتر

نفرات برتر مسابقه در صورت تمایل برای موقعیت شغلی «توسعه‌دهنده جاوا»، به شرکت نوین‌کیش، معرفی خواهند شد. بعد از اتمام مسابقه، یک آزمون مهارت‌سنجی که شامل چند سوال جاوا است برای نفرات برتر ارسال می‌شود. در صورت تمایل می‌توانند در آزمون شرکت کرده و وارد فرآیند استخدام شرکت نوین‌کیش شوند.

امتیاز کوئرایی

شرکت در این مسابقه روی امتیاز کوئرایی شما تاثیر دارد.


تکنولوژی‌ها#

    Algorithm

مسابقات#

مسابقه الگوریتمی شماره‌ی ۴۸


۲ ساعت
۸۰۸ شرکت‌کننده

۶ سؤال
۲ اردیبهشت ۱۴۰۲،‏ ۱۷:۰۵
Algorithm
مشاهده جزئیات مسابقه

حامی#

لوگوی شرکت شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

ارائه خدمات آی تی به بانک مرکزی
تهران
۲۰۱-۵۰۰ نفر
JavaReact JSX

شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به صورت شرکت سهامی خاص در ۲۱ آبان ۱۳۹۰ در تهران تاسیس شد. در حال حاضر این شرکت جزو واحدهای تجاری شرکت خدمات انفورماتیک (سهامی عام) بوده و واحد نهایی گروه نیز شرکت ملی انفورماتیک است. فعالیت شرکت در حوزه ارائه خدمات کامپیوتری، مکانیزاسیون، مطالعه، تحلیل، طراحی، ساخت و پیاده‌سازی سامانه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، طراحی و تولید و ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای رایانه‌ای، ارائه خدمات در زمینه تجارت الکترونیک، بانکداری الکترونیک و اتوماسیون سیستم بانکی و به طور کلی انجام کلیه امور مجاز اقتصادی و بازرگانی است.

شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش را همکارانی همدل، خلاق و حرفه‌ای تشکیل داده‌­اند. در اینجا فرصتی فراهم است تا همکاری با تیم‌­های حرفه‌­ای را تجربه کنید. ما از همکاری با افراد مستعد، متعهد و متخصص لذت می­‌بریم و به دنبال افرادی شبیه به خودمان هستیم؛ پس اگر این خصوصیات را دارید و به دنبال پیشرفت هستید در مسابقه برنامه‌نویسی کوئرا، شرکت کنید.
بعد از پایان مسابقه، نفرات برتر دعوت به مصاحبه می‌شوند.