دیجی‌کالا کاپ Software Engineering

مسابقه شامل ۵ سوال در حوزه‌های برنامه‌نویسی شی‌گرا، ساختار داده‌ها و طراحی الگوریتم‌ها و همچنین ۱ سوال در حوزه‌ی پایگاه داده خواهد بود. برای پاسخ‌دهی به این ۶ سوال ۳ ساعت زمان خواهید داشت و تمامی پاسخ‌ها توسط سیستم ارزیابی کوئرا نمره‌دهی خواهند شد.

در پیاده‌سازی پاسخ‌های خود می‌توانید از زبان‌های رایج، شامل پایتون، C و یا جاوا استفاده کنید.

در‌ حین برگزاری مسابقه تیمی از دیجی‌کالا و کوئرا برای پشتیبانی و پاسخ‌دهی به سوالات شرکت‌کنندگان حضور خواهند داشت. نتایج نهایی نیز، پس از پایان زمان مسابقه و بررسی و صحت‌سنجی کدهای ارسال شده توسط تیم فنی مسابقه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تیم مهندسی دیجی‌کالا

تیم مهندسی دیجی‌کالا، قلب تپنده‌ی کل سیستمه. ما این‌جا هرروز با مسائل مختلف و جدید روبه‌رو می‌شیم، چرا که به خاطر گستردگی کار دیجی‌کالا، اکثر پروژه‌ها برای اولین‌بار تعریف می‌شن و راه حل ازپیش‌تعیین‌شده‌ای ندارن. توی این مسیر از تمام تکنولوژی‌ها و متدهای روز دنیا کمک می‌گیریم تا بتونیم به بهترین نحو سرویس‌های مختلف رو توسعه بدیم.

تیم مهندسی دیجی‌کالا بخش‌های مختلفی داره، تیم‌هایی که هرکدوم روی یه عملکرد مختلف کار می‌کنن. عملکردهایی از بهبود تجربه‌ی مشتری‌ها از خرید گرفته، تا بهبود فرآیندهای عملیات و پردازش کال‍اها. این‌جا هر ایده‌ای، می‌تونه به یک محصول یا خط کسب‌وکاری جدید منتهی شه. پس به‌خاطر ابعاد کار دیجی‌کالا، کوچکترین تغییرات توی سیستم هم تاثیرات بزرگ و غیرقابل چشم‌پوشی دارن. توی تیممون از حضور هر آدم باانگیزه و کاربلدی استقبال می‌کنیم. پس آستینا رو بزن بالا و آماده شو!

در تیم مهندسی دیجی‌کالا چه می‌گذرد؟

جوایز مسابقه

۱. جایزه نفر اول: ۵ میلیون تومان

۲. جایزه نفر دوم: ۳ میلیون تومان

۳. جایزه نفر سوم: ۲ میلیون تومان

بعد از مسابقه، از نفرات برتر دعوت خواهیم کرد تا در فرآیند جذب‌واستخدام تیم مهندسی دیجی‌کال‍ا شرکت کنند.

زمان‌بندی

برگزارکنندگان مسابقه