مسابقه تحلیل داده یونیدرو

رویداد
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان رویداد مسابقه تحلیل داده یونیدرو

رویداد مسابقه تحلیل داده یونیدرو به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره رویداد#

مسابقه ماین پرابلم، با همکاری موسسه یونیدرو و کوئرا ذیل جشنواره اینوماین (ایده‌های ارزش‌آفرین در حوزه معدن و صنایع معدنی) برگزار می‌گردد. مسابقه تحلیل داده در حوزه صنایع معدنی برای محک زدن و بیان کاربردهای هوش مصنوعی در معدن است. در این چالش ۳ سوال مطرح می‌شود که برای پاسخ گویی به این سوالات شما به دانش یادگیری عمیق و پردازش تصویر نیاز خواهید داشت.

به نفرات برتر در این مسابقه جوایزی به ارزش ۳۰ میلیون تومان اهدا می‌گردد. علاوه بر این رزومه افراد برتر در فرآیند جذب و استخدام یونیدرو برای پروژه‌ها و فعالیت‌های آتی این موسسه در حوزه هوش مصنوعی قرار خواهد گرفت.درباره یونیدرو

موسسه یونیدرو با هدف کلی توسعه پژوهش و فناوری در زمینه‌های توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی در سطح پیشرفته فعالیت می‌کند. این موسسه با همکاری "ایمیدرو" و "دانشگاه تهران" تاسیس و در حال فعالیت می‌باشد.

یکی از فعالیت‌های اصلی موسسه برگزاری جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین در حوزه معدن است. این جشنواره که به اختصار "اینوماین" نامگذاری شده است، سالانه با هدف شناسایی و حمایت از ایده‌های نو و فناورانه برگزار می‌گردد.

محورهای جشنواره

کابرد فناوری‌های نوین NBIC

معدنکاری دیجیتال (رباتیک، اینترنت اشیاء، اتوماسیون، فناوری‌های پهپادی، واقعیت مجازی و ....)

هوش مصنوعی در صنعت معدن (رایانش ابری، کلان داده، بلاکچین، یادگیری ماشین)

مدلسازی سه بعدی در اکتشاف، استخراج و مکانیک سنگ

روش‌های نوین در اکتشافات عمیق، حفاری‌های عمیق و آتشباری

جوایز مسابقه

۱. جایزه نفر اول: ۱۳ میلیون تومان

۲. جایزه نفر دوم: ۷ میلیون تومان

۳. جایزه نفر سوم: ۵ میلیون تومان

۴. بین نفر ۴ تا ۱۰ به صورت رندوم به ۳ نفر نفری ۱ میلیون تومان

همچنین به نفرات برتر رشته مهندسی معدن به صورت مجزا جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

اهداء جوایز در اختتامیه جشنواره اینوماین انجام خواهد شد و شما می‌توانید به صورت حضوری یا مجازی در جشنواره شرکت کنید. همچنین از نفرات برتر دعوت می‌شود تا در این جشنواره، پاسخ‌های خود را در یک ارائه حداکثر ۲۰ دقیقه‌ای شرح دهند.

مسابقات#

ماین‌پرابلم یونیدرو (تحلیل داده)


۴ روز
۱۱۰۶ شرکت‌کننده

۶ سؤال
۲۹ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۰۰
مشاهده جزئیات مسابقه