فرآیند پرداز راد

فرآیند پرداز راد

تولید و فروش نرم افزارهای مالی و اداری - طراحی سایت و ...
تهران

درباره شرکت
فرصت‌های شغلی
توسعه‌دهندگان۱
گالری

مشاوره ، پیاده سازی و مکانیزه کردن فرآیندهای موثر و شریانی یک تجارت

با توجه به توسعه روز افزون بنگاههای کاری ، گسترش ارتباطات درون و برون سازمانی نیاز به سیستم‌های ثبت ، کنترل ، پیگیری و مدیریت مستندات و روالهای کاری بیشتر نمود پیدا کرده است و یکپارچه سازی اطلاعات این روالها در بخش‌های مختلف به صورت هماهنگ و مرتبط روش اجرایی خاص خود را می‌طلبد.

شرکت فرآیند پرداز راد با سیاست مشاوره ، پیاده سازی و مکانیزه کردن فرآیندهای موثر و شریانی یک تجارت ، در سال 1380پا به عرصه نرم افزارگذاشت و پس از 4 سال طراحی و تولید نرم افزارهای جامع و کامل ، فعالیت خود را در زمینه ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای "راد" شروع نمود.

پیاده سازی موفقیت آمیز نرم افزارهای " راد" در بیش از 300 شرکت معتبر در اصناف مختلف یکی از افتخارات این شرکت محسوب میگردد که با تکمیل مجموعه آن از نظر توان طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی، مالی و اداری و ... به یکی از شاخص‌ترین مزیت‌های رقابتی این شرکت تبدیل گردیده است .

توان بالای همسو شدن با فعالیتها و انواع پروژه‌ها و بالابردن سطح کاربری مجموعه‌های پیاده سازی شده و سابقه 17 ساله در طراحی و تولید سامانه‌های نرم افزاری فرایند گرا توسط این شرکت در بیش از صد و پنجاه شرکت مهندسی مشاور ، پیمانکار و ناظر کارفرما در حوزه‌ها مختلف پروژه‌ای که مورد تایید جامعه مهندسین مشاور ایران نیز می‌باشد یکی دیگر از مزایای رقابتی "راد" محسوب میگردد.

از این رهگذر این شرکت به تولید سامانه‌های نرم افزاری تخصصی در راستای ایجاد نگرش جامع و کلان به نوع ارتباط‌های سازمانی در بنگاه‌های اقتصادی با مشتریان اشان پرداخته است. این مجموعه با تجربه پیاده سازی در شرکت‌های مختلف دولتی ، تولیدی، بازرگانی ، صنعتی و حوزه‌های مختلف EPCMF ، راهکاری برای مدیریت و کنترل ارتباطات برون سازمانی از جمله شعب مختلف و فعالیت‌های درون سازمانی، پرسنل سازمان‌های مختلف ارائه کرده است .

پر واضح است که پیاده سازی این نرم افزارها و راهکارهای اطلاعاتی و عملیاتی ، کمک شایانی جهت تصمیم گیری و دسترسی به اطلاعات (درون سازمانی و برون سازمانی)، بهبود توانایی پاسخگویی به نیازها و تغییرات بازار، افزایش سرعت پاسخگویی و روان‌سازی فرآیندها، افزایش توان ارزیابی عملکرد ، ایجاد توانایی رهگیری و پیگیری مشتریان، محصولات، کاربران، اسناد، مستندات، و تراکنش‌ها، براساس انواع شاخص‌های بازیابی و افزایش قابلیت نظارت بر فرآیندها می‌نماید.


تکنولوژی‌ها

بک‌اند
  • ASP.NET MVC
  • ASP.NET Core

فرانت‌اند
  • JavaScript
  • HTML
  • CSS
  • Front-end

پایگاه‌داده
  • SQL Server

سایر
  • Responsive
  • Bootstrapper