شتابدهنده تریگ آپ

شتابدهنده تریگ آپ

سرمایه گذاری در استارتاپ ها
تهران

درباره شرکت
فرصت‌های شغلی
توسعه‌دهندگان
گالری۱

درباره تیم

عمده فعالیت تریگ آپ در سه مرحله پیش‌ شتابدهی، شتابدهی و پساشتابدهی صورت می‌گیرد. استارتاپ‌هایی که در مرحله نخست پذیرفته شوند، وارد مرحله پیش‌ شتابدهی شده و از خدمات آموزشی، منتورشیپ و فضای کار بهره‌مند می‌شوند. در صورتی که تیم شما با موفقیت از این مرحله عبور کند، وارد مرحله شتابدهی خواهید شد.

درباره شرکت


شتابدهنده تریگ‌آپ در سال 1393 با هدف حمایت از استارتاپ‌ها و جوانان با انگیزه اکوسیستم کارآفرینی شروع به کار کرد. این مجموعه با در اختیار قرار دادن شبکه‌ای از متخصصان، سرمایه‌گذاران و افراد موفق داخلی و بین المللی و ارتباط با نهادهای تاثیرگذار این حوزه، کارآفرینان جوان و پویا را در مسیر پر پیچ و خم راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق همراهی می‌کند.

عمده فعالیت تریگ آپ در سه مرحله پیش‌شتابدهی، شتابدهی و پساشتابدهی، در بازه‌های زمانی مشخص صورت می‌گیرد. استارتاپ‌هایی که در مرحله نخست پذیرفته شوند، وارد مرحله پیش‌شتابدهی شده و از خدمات آموزشی، منتورشیپ و فضای کار ما بهره‌مند می‌شوند. در صورتی که تیم‌ها با موفقیت از این مرحله عبور کند، وارد مرحله شتابدهی خواهید شد.

در مرحله شتابدهی، علاوه بر فضای کار و منتورشیپ، از مشاوره حقوقی، منابع انسانی و مالی نیز بهره‌مند شده و سرمایه اولیه نیز دریافت خواهید کرد. امکان ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران نیز از مزایای چشمگیر این مرحله برای استارتاپ‌هاست. در مرحله آخر، علاوه بر تمام خدمات مراحل پیش، شاخص‌های عملکردی تیم‌ها تعریف و پایش می‌شود.

 

تکنولوژی‌ها

بک‌اند
  • PHP
  • Laravel
  • WordPress

فرانت‌اند
  • Vue.js

مزایا

  • بیمه تکمیلی
  • بیمه