مسابقه الگوریتمی شماره ۴۴ (آموزشی)

مسابقه
جدول امتیازات

مسابقه رو شروع کن#


ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

ثبت‌نام در مسابقه الگوریتمی شماره ۴۴ (آموزشی)

شما می‌توانید تا تاریخ ۱۴۰۱٫۰۴٫۰۷ ثبت‌نام خود را کامل کنید. توجه داشته باشید که بعد از این تاریخ امکان ثبت‌نام وجود ندارد و نمی‌توانید در این مسابقه شرکت کنید!

درباره مسابقه#

مسابقه الگوریتمی شماره ۴۴، یک مسابقه آموزشی است و با هدف تمرین و یادگیری بیشتر برای شما طراحی شده است، بنابراین تاثیری در امتیاز کوئرایی شما ندارد. این مسابقه شامل ۵ سوال الگوریتمی با ۲ ساعت زمان برای حل سوالات است و با هر زبان برنامه‌نویسی می‌توانید سوالات آن را حل کنید.
راه‌حل‌های این مسابقه بلافاصله بعد از پایان مسابقه منتشر می‌شود و می‌توانید از آن‌ها برای حل سوالات در بانک سوالات استفاده کنید.

زمان مسابقه: سه‌شنبه ۷ تیر ساعت ۲۰:۰۰


تکنولوژی‌ها#

    Algorithm

مسابقات#

شما هنوز در این مسابقه ثبت‌نام نکرده‌اید.

مسابقه الگوریتمی شماره ۴۴ (آموزشی)


۲ ساعت
۵۱۲ شرکت‌کننده

۵ سؤال
Algorithm
افزودن به تقویم گوگل

حامی#

لوگوی شرکت Quera

Quera

سنجش مهارت برنامه‌نویسی، کلاس‌های آنلاین
تهران
۵۱-۲۰۰ نفر
JavaScriptPythonReactDjangoPostgreSQLRESTElasticsearchNginxRedisNext.jsGraphQL
مشاهده پروفایل

Quera کار خود را در تابستان ۱۳۹۴ با یک تیم ۳‌نفره در شتاب‌دهنده شریف آغاز کرد. این تیم که در ابتدا بر روی یک سامانه کمک‌آموزشی (LMS) برای کلاس‌های درس برنامه‌نویسی کار می‌کرد، رفته‌رفته رویای بزرگ‌تری را برای خود ترسیم کرد: ساخت جامعه‌ای برای توسعه‌دهندگان ایران

بعد از گذشت شش سال، امروز حدود ۸۰ نفر از جمله یک تیم ۳۰‌نفره از طراحان، پشتیبان‌ها و منتورها به تیم اصلی کوئرا پیوسته‌اند. به یاری این تیم بزرگ، کوئرا توانسته است به آرزوی خود که ساخت جامعه‌ای برای توسعه‌دهندگان ایران است، نزدیک‌تر شود. کوئرا ۵ محصول را در حوزه برنامه‌نویسی توسعه داده است، ۳ رویداد تخصصی را در این حوزه برگزار می‌کند و ۲ مجله تخصصی برای توسعه‌دهندگان دارد.