دیجی‌کالا سوپرکاپ

رویداد
جدول امتیازات

درباره رویداد#

مرحله‌ی مقدماتی دیجی‌کال‍ا کاپ هشتم (سوپرکاپ) در روزهای ۱۲ و ۱۳ اسفند و در ۴ حوزه‌ی فرانت‌اند، مهندسی نرم‌افزار، دواپس و علم داده برگزار می‌شه. ۵ نفر برتر هر مسابقه، به مرحله‌ی نهایی (۲۰ اسفند) دعوت می‌شن. جایی که در یک رویداد یک‌روزه شرکت خواهند کرد و تجربه‌ی تیم‌سازی و هم‌فکری برای حل یک چالش بزرگ رو خواهند داشت. محدودیتی برای شرکت هم‌زمان در مسابقات مرحله‌ی مقدماتی وجود نداره و می‌تونین در هر کدوم از حوزه‌ها که آماده‌ی محک‌زدن توانایی‌هاتون هستین، شرکت کنین.

سوپرکاپ دیجی‌کال‍ا؛ یک مسابقه‌ی معمولی نیست!

مرحله‌ی مقدماتی سوپرکاپ به شکل آنل‍این و از طریق پلتفرم کوئرا برگزار می‌شه. طراحی سوال‍ات این مسابقه توسط واحد تکنولوژی دیجی‌کال‍ا انجام شده و سعی شده تا سوال‍ات‌مون، از چالش‌های واقعی صنعت تجارت الکترونیکی و مسائل روزمره‌ی ما در دیجی‌کال‍ا باشن. با شرکت در این مسابقه، هم توانایی‌های برنامه‌نویسی‌تون رو محک خواهید زد، و هم دید دقیق‌تر و نزدیک‌تری به چالش‌های روزمره‌ی یک کسب‌وکار بزرگ مثل دیجی‌کال‍ا خواهید داشت. مرحله‌ی نهایی، یک روی‌داد یک‌روزه‌ی حضوری خواهد بود. در این مرحله؛ از نفرات برتر مسابقات مقدماتی دعوت می‌کنیم تا با هم‌دیگه تیم بسازن و در یک محیط واقعی و با منتورشیپ مدیران و راهبران فنی دیجی‌کال‍ا، به حل یک چالش بزرگ بپردازن. در پایان این مسابقه، به ۱۲ نفر برتر در مجموع ۱۲۰ میلیون ‌تومان جایزه‌ی نقدی‌ اهدا می‌شه. به علاوه جوایز قبلی، ۳۰ میلیون‌ تومان هم جوایز تصادفی و هدیه برای نفرات برتر مرحله مقدماتی خواهیم داشت. در انتهای سوپرکاپ، از افراد برتر مسابقات هم دعوت خواهیم کرد تا همکارهای جدید ما در تیم دیجی‌کال‍ا باشن.

چرا دیجی‌کال‍ا؟

دیجی‌کال‍ا یک سازمان بزرگ ۹۰۰۰ نفره‌ست و ده‌ها میلیون کاربر فعال ماهانه داره. خدمات‌رسانی و فعال بودن این کسب‌وکار در چنین مقیاسی، چالش‌های فنی بسیار بزرگی رو به همراه داره. این‌جا، اون نقطه‌ایه که دیجی‌کال‍ا رو از شرکت‌های دیگه متمایز می‌کنه. تیم فنی ما، یک تیم بزرگ، جوون و در عین حال با تجربه‌ی صنعتی و آکادمیک قویه و همیشه از حضور لبخند‌های تازه و ایده‌های جدید استقبال می‌کنه. یادگیری در چنین محیطی، پر شتابه و حس خوب تاثیرگذاری بر تجربه‌ی خرید و سبک زندگی میلیون‌ها کاربر از سراسر ایران رو به‌همراه داره. تنوع گسترده‌ای از موقعیت‌های شغلی فنی و مهندسی، محیط کاری پویا، ساعات کاری منعطف، حقوق و مزایای رقابتی، و تجربه‌ی هم‌کاری با باتجربه‌ترین‌های صنعت، دیجی‌کال‍ا رو برای تازه‌فارغ‌التحصیل‌ها و دانشجوها به یک محیط کاری جذاب تبدیل می‌کنه.


جوایز#

در مجموع ۱۲۰ میلیون ‌تومان جایزه‌ی نقدی برای ۱۲ نفر برتر مسابقه‌ی نهایی (این جوایز به تیم‌های برتر مرحله‌ی نهایی اهدا خواهد شد).
در مجموع ۳۰ میلیون‌ تومان اعتبار خرید از دیجی‌کال‍ا، دیجی‌کال‍ا جت، دیجی‌استایل و فیدیبو برای شرکت‌کنندگان برتر مرحله‌ی مقدماتی
۲۰ پکیج یادبود سوپرکاپ دیجی‌کال‍ا شامل تی‌شرت رویداد، ماگ، پیکسل برای همه‌ی راه‌یافتگان به دور نهایی.


تکنولوژی‌ها#

    Front-endArtificial IntelligenceDevOpsSoftware Engineering
لوگوی شرکت دیجی‌کالا

مسابقه Front-End

دیجی‌کالا
۳۷۵ میلیون ریال
۱۵۸۵ شرکت‌کننده
شامل ۱ مسابقه
JavaScriptHTMLCSSReact
ثبت نام

لینک‌های مرتبط#

زندگی در دیجی‌کالا

زندگی در دیجی‌کالا برای هر کدوم از ما قصه‌ی خودش رو داره: جذاب، شنیدنی و ناب! آماده‌‌ی شنیدن یک قصه‌‌ی تازه هستین؟ قصه‌ای که از موفقیت‌ها، چالش‌ها و جذابیت‌های بودن در خانواده‌ی دیجی‌کالا شکل گرفته.

digikala life

پادکست D.TECH.T

پادکست دیتکت پادکستی است از تیم تکنولوژی دیجی‌کالا و به موضوعات مرتبط با تکنولوژی در این تیم می‌پردازه. اگر علاقه‌مندید در مورد موضوعات مرتبط با حوزه تکنولوژی در دیجی‌کالا بیشتر بشنوید، پادکست دیتیکت رو از طریق اپهای پادگیر مثل کست‌باکس، اپل پادکست، گوگل پادکست و اسپاتیفای دنبال کنید.

D.TECH.T

D-Cast

دنیای قصه‌ها و شنیدن سرگذشت قهرمان‌ها بسیار جذابه و ما می‌خواهیم قصه همکاران دیجی‌کالا رو در D-Cast بشنویم.
از نظر ما هر شخص در عین حال می‌تونه قهرمان زندگی خودش باشه و همزمان به عنوان تکه‌ای از پازل موفقیت در سازمانی که در اون کار می‌کنه، تاثیر مثبت بذاره.

D-Cast

حامی#

لوگوی شرکت دیجی‌کالا
بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران
تهران
۵۰۰۱-۱۰۰۰۰ نفر
JavaScriptPythonPHPMySQLPostgreSQLReact NativeApache KafkaRedisMemcached
مشاهده پروفایل

سوالات متداول#