Divar X

مسابقه
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان مسابقه Divar X

مسابقه Divar X به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره مسابقه#

مسابقهٔ Divar X، یک رقابت ویژه است که علاوه بر محک‌زدن مهارت‌های کدزنی، فرصت منحصر‌به‌فردی به شما می‌دهد تا مسیر حرفه‌ای خود را در «دیوار»‌ شروع کنید و با بهترین‌ها هم‌راه شوید. دیوار، بزرگ‌ترین پلتفرم نیازمندی‌های آنلاین در کشور است که فعالیتش را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده و با اعتماد به خلاقیت افراد مستعد، تا امروز بر سبک زندگی میلیون‌ها ایرانی تأثیر گذاشته است.

زمانی که مسابقه شروع شود، شما با تعدادی سوالات الگوریتمی و پیاده‌سازی روبه‌رو می‌شوید و می‌توانید مهارت حل مسئله و برنامه‌نویسی خود را به چالش بکشید. سیستم داوری به‌صورت ورودی و خروجی است و با هر زبانی که دوست دارید، می‌توانید کد بزنید. علاوه‌بر سؤالات الگوریتمی، یک سؤال پیاده‌سازی با چند مرحله و امتیاز مستقل وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم همه سوالات را بخوانید و برای حل‌کردن هریک از آن‌ها وقت بگذارید.


استخدام نفرات برتر

پس از پایان مسابقه، نفرات برتر برای موقعیت شغلی «مهندسی نرم‌افزار»، به شرکت دیوار معرفی می‌شوند. در ادامه، نفرات برتر به مصاحبه دعوت می‌شوند و در صورت موفقیت، وارد برنامه جذب زمستانه دیوار می‌شوند.


جوایز#

نفر اول۸ میلیون تومان
نفر دوم۵ میلیون تومان
نفر سوم۴ میلیون تومان
نفر چهارم۳ میلیون تومان
نفر پنجم۲ میلیون تومان

مسابقات#

مسابقه استخدامی دیوار


۲ ساعت و ۵۰ دقیقه
۲۴۷۸ شرکت‌کننده

۵ سؤال
۷ بهمن ۱۴۰۲،‏ ۱۷:۰۰
Algorithm
مشاهده جزئیات مسابقه

حامی#

لوگوی شرکت دیوار

دیوار

پلتفرم نیازمندی‌های آنلاین
تهران
۲۰۱-۵۰۰ نفر
JavaScriptPythonJavaReactDjangoGo

برگزارکنندگان#

پروفایل امین انوری
امین انوریطراح سوال

پروفایل رومینا سحری مقدم
رومینا سحری مقدمطراح سوال