هم‌کد #C

مسابقه
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

ثبت‌نام در مسابقه هم‌کد #C

شما می‌توانید تا ۲۰ بهمن ۱۴۰۱،‏ ۱۶:۰۵ ثبت‌نام خود را کامل کنید. توجه داشته باشید که بعد از این زمان امکان ثبت‌نام وجود ندارد و نمی‌توانید در این مسابقه شرکت کنید!

درباره مسابقه#

همکاران سیستم با مشارکت کوئرا برای محک زدن استعداد و توانمندی شما در زمینه برنامه‌نویسی سلسله مسابقاتی را با نام هم‌کد برگزار می‌کند. مسابقه برنامه‌نویسی #C، سومین مسابقه هم‌کد است که در تاریخ ۲۰ بهمن‌ ۱۴۰۱، با هدف شناسایی نیروهای با استعداد و خوش‌فکر در حوزه برنامه‌نویسی Back-end برگزار می‌شود. برای شرکت در این چالش باید به چند سوال با سطوح مختلف دشواری پاسخ دهید و ۳ ساعت هم زمان دارید. در‌حین برگزاری مسابقه، تیمی از همکاران سیستم و کوئرا برای پشتیبانی و پاسخ‌دهی به سوالات شرکت‌کنندگان حضور دارند. نتایج نهایی پس از پایان زمان مسابقه و بررسی و صحت‌سنجی کدهای ارسال شده، توسط تیم فنی مسابقه، اطلاع‌رسانی می‌شود و به افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند جوایزی به ارزش مجموعا ۲۰ میلیون تومان اهدا می‌شود.


استخدام در همکاران سیستم

حداقل ۱۰۰ نفر اول این مسابقه وارد فرآیند استخدامی همکاران سیستم می‌شوند و ۷ نفر از این مسیر در تیم‌های مختلف توسعه محصول همکاران، جذب خواهند شد.

وبینار آموزشی

برای اینکه با مفاهیم جذاب حوزه برنامه نویسی #C بیشتر آشنا شوید، یک وبینار آموزشی رایگان، یکشنبه ۱۶ بهمن، ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ برگزار می‌شود. مدرس وبینار، آقای علیرضا جزائی از توسعه‌دهندگان ارشد همکاران سیستم هستند.


جوایز#

نفر اول۵ میلیون تومان
نفر# دوم۳ میلیون تومان
نفر سوم۲ میلیون تومان
از بین نفرات چهارم تا بیستم به قید قرعه به ۵ نفرهر نفر ۱ میلیون تومان
از بین نفرات بیستم تا صدم به قید قرعه به ۱۰ نفرهر نفر ۵۰۰ هزار تومان

به افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند جوایزی به ارزش مجموعا ۲۰ میلیون تومان اهدا می‌شود.


تکنولوژی‌ها#

    C#

این مسابقه با هدف سنجش مهارت شما در حل مسئله و توانایی ایده‌پردازی الگوریتمی و ارائه راه‌حل‌های کارآمد است و از مفاهیم شئ‌گرایی و توانایی پیاده‌سازی آن‌ها نیز سوال مطرح می‌شود.
لطفا توجه کنید که امکان ارسال پاسخ‌ها فقط با زبان سی‌شارپ ممکن است.

وبینار#

وبینار مقدمات پیاده‌سازی الگوریتم‌ها در #C

یکشنبه ۱۶ بهمن از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰
اسلایدهای وبینار

مسابقات#

شما هنوز در این مسابقه ثبت‌نام نکرده‌اید.

مسابقه هم‌کد #C


۳ ساعت
۶۲۵ شرکت‌کننده

۶ سؤال
تا شروع مسابقه
C#
افزودن به تقویم گوگل

حامی#

لوگوی شرکت همکاران سیستم

همکاران سیستم

بزرگترین مجموعه دانش بنیان کشور در زمینه‌ تولید نرم‌افزار
تهران
۱۰۰۱-۵۰۰۰ نفر
JavaScriptPythonC#Node.jsReactSQL ServerAngularTypeScriptASP.NET MVCPostgreSQLFlutterDockerVue.jsKotlinASP.NET Core

کارخانه تولید نرم افزار همکاران سیستم از سال ۱۳۶۶ فعالیت خودش رو در حوزه تولید، توسعه و به روزآوری تکنولوژی نرم افزارهایی برای همه کسب و کارها؛ از خیلی کوچک تا خیلی بزرگ شروع کرده. توی تیم فنی ما در حال حاضر بیش از ۲۲۰ نیروی متخصص تولید نرم‌افزار با میانگین سنی 27 سال در قالب تیم‌های مستقل و یکپارچه در حوزه‌های مختلف مورد نیاز پروژه‌های نرم‌افزاری مشغول به فعالیتن. ما همیشه تلاش میکنیم تا هم‌سو با روندهای جهانی ERP، CRM و SCM و متناسب با نیازهای مشتریانمون با استفاده از جدیدترین روش‌ها و فناوری‌های توسعه نرم افزار بیشترین ارزش رو برای اونها خلق کنیم.

کارتیمی، فرهنگ یادگیری و یاددهندگی، ایجاد امکان رشد و ارتقا و توسعه فردی از جمله مهم‌ترین ارزش‌های تیم ما هستن.