هم‌کد #C

مسابقه
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان مسابقه هم‌کد #C

مسابقه هم‌کد #C به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره مسابقه#

همکاران سیستم با مشارکت کوئرا برای محک زدن استعداد و توانمندی شما در زمینه برنامه‌نویسی سلسله مسابقاتی را با نام هم‌کد برگزار می‌کند. مسابقه برنامه‌نویسی #C، سومین مسابقه هم‌کد است که در تاریخ ۲۰ بهمن‌ ۱۴۰۱، با هدف شناسایی نیروهای با استعداد و خوش‌فکر در حوزه برنامه‌نویسی Back-end برگزار می‌شود. برای شرکت در این چالش باید به چند سوال با سطوح مختلف دشواری پاسخ دهید و ۳ ساعت هم زمان دارید. در‌حین برگزاری مسابقه، تیمی از همکاران سیستم و کوئرا برای پشتیبانی و پاسخ‌دهی به سوالات شرکت‌کنندگان حضور دارند. نتایج نهایی پس از پایان زمان مسابقه و بررسی و صحت‌سنجی کدهای ارسال شده، توسط تیم فنی مسابقه، اطلاع‌رسانی می‌شود و به افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند جوایزی به ارزش مجموعا ۲۰ میلیون تومان اهدا می‌شود.


استخدام در همکاران سیستم

حداقل ۱۰۰ نفر اول این مسابقه وارد فرآیند استخدامی همکاران سیستم می‌شوند و ۷ نفر از این مسیر در تیم‌های مختلف توسعه محصول همکاران، جذب خواهند شد.

وبینار آموزشی

برای اینکه با مفاهیم جذاب حوزه برنامه نویسی #C بیشتر آشنا شوید، یک وبینار آموزشی رایگان، یکشنبه ۱۶ بهمن، ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ برگزار می‌شود. مدرس وبینار، آقای علیرضا جزائی از توسعه‌دهندگان ارشد همکاران سیستم هستند.


جوایز#

نفر اول۵ میلیون تومان
نفر# دوم۳ میلیون تومان
نفر سوم۲ میلیون تومان
از بین نفرات چهارم تا بیستم به قید قرعه به ۵ نفرهر نفر ۱ میلیون تومان
از بین نفرات بیستم تا صدم به قید قرعه به ۱۰ نفرهر نفر ۵۰۰ هزار تومان

به افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند جوایزی به ارزش مجموعا ۲۰ میلیون تومان اهدا می‌شود.


تکنولوژی‌ها#

    C#

این مسابقه با هدف سنجش مهارت شما در حل مسئله و توانایی ایده‌پردازی الگوریتمی و ارائه راه‌حل‌های کارآمد است و از مفاهیم شئ‌گرایی و توانایی پیاده‌سازی آن‌ها نیز سوال مطرح می‌شود.
لطفا توجه کنید که امکان ارسال پاسخ‌ها فقط با زبان سی‌شارپ ممکن است.

وبینار#

وبینار مقدمات پیاده‌سازی الگوریتم‌ها در #C

یکشنبه ۱۶ بهمن از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰
اسلایدهای وبینار

مسابقات#

مسابقه هم‌کد #C


۳ ساعت
۶۸۹ شرکت‌کننده

۶ سؤال
۲۰ بهمن ۱۴۰۱،‏ ۱۶:۰۵
C#
مشاهده جزئیات مسابقه

حامی#

لوگوی شرکت همکاران سیستم

همکاران سیستم

بزرگترین مجموعه دانش بنیان کشور در زمینه‌ تولید نرم‌افزار
تهران
۱۰۰۱-۵۰۰۰ نفر
JavaScriptPythonC#ReactSQL ServerAngularTypeScriptASP.NET MVCPostgreSQLFlutterDockerVue.jsKotlinASP.NET CoreGo

کارخانه تولید نرم افزار همکاران سیستم از سال ۱۳۶۶ فعالیت خودش رو در حوزه تولید، توسعه و به روزآوری تکنولوژی نرم افزارهایی برای همه کسب و کارها؛ از خیلی کوچک تا خیلی بزرگ شروع کرده. توی تیم فنی ما در حال حاضر بیش از ۲۲۰ نیروی متخصص تولید نرم‌افزار با میانگین سنی 27 سال در قالب تیم‌های مستقل و یکپارچه در حوزه‌های مختلف مورد نیاز پروژه‌های نرم‌افزاری مشغول به فعالیتن. ما همیشه تلاش میکنیم تا هم‌سو با روندهای جهانی ERP، CRM و SCM و متناسب با نیازهای مشتریانمون با استفاده از جدیدترین روش‌ها و فناوری‌های توسعه نرم افزار بیشترین ارزش رو برای اونها خلق کنیم.

کارتیمی، فرهنگ یادگیری و یاددهندگی، ایجاد امکان رشد و ارتقا و توسعه فردی از جمله مهم‌ترین ارزش‌های تیم ما هستن.