آزمون ورودی بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنما کالج

رویداد
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
آزمون‌ها
پایان

پایان رویداد آزمون ورودی بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنما کالج

رویداد آزمون ورودی بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنما کالج به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره رویداد#

بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنما کالج یک دوره فشرده و پیشرفته، برای اجرای صفر تا صد یک پروژه نرم‌افزاری بر بستر وب و موبایل است. در این دوره که با حمایت شرکت تپسی برگزار می‌شود، قصد داریم در کنار هم بیاموزیم که چطور در فضای کسب‌وکار امروز ایران، یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار ماهر باشیم.

برای اینکه مطمئن شویم دوره برای شما مناسب است، یک رقابت همزمان آنلاین بین تمامی متقاضیان این دوره در پلتفرم کوئرا برگزار خواهد شد. صفحه‌ای که شما در آن قرار دارید برای ثبت‌نام در آزمون ورودی بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنما کالج است.

در صورتی که اطلاعات کامل این دوره را قبلا مطالعه نکردید یا در بوت‌کمپ رهنما کالج ثبت‌نام نکردید، حتما برای اولین گام به صفحه بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنماکالج از لینک زیر سر بزنید.

بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنماکالج


تکنولوژی‌ها#

    PythonC#SQLNode.jsLinuxBashSoftware Engineering

آزمون‌ها#

آزمون ورودی بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنما کالج


۶ ساعت
۲۰۷۲ شرکت‌کننده

۷ سؤال
۱۷ تیر ۱۴۰۱،‏ ۱۰:۰۵
SQLBashAlgorithmSoftware Engineering
مشاهده جزئیات مسابقه

لینک‌های مرتبط#

بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنماکالج

در صورتی که اطلاعات کامل این دوره رو قبلا مطالعه نکردید یا در بوت‌کمپ رهنما کالج ثبت‌نام نکردید، حتما برای اولین گام به صفحه بوت‌کمپ توسعه نرم‌افزار رهنماکالج از لینک زیر سر بزنید.

مشاهده صفحه

برگزارکننده#

لوگوی شرکت رهنماکالج

رهنماکالج

با حرفه‌ای‌ها بگرد!
تهران
۱۱-۵۰ نفر
Machine LearningUI/UXSoftware Engineering

کار رهنما کالج، کمک به افراد با استعداد و باانگیزه‌ست برای ورود به مسیر شغلی مورد علاقشون. در رهنما کالج، همراهان ما مهارت‌های لازم برای کار کردن در مشاغل مختلف حوزه دیجیتال رو یاد می‎گیرن و علاوه بر اون، هم‌تیمی‌هایی رو ملاقات می‌کنن که دوست‌ها و همکارهای آیندشون خواهند بود. بالای ۹۵% از بچه‌های فارغ‌التحصیل بوت‌کمپ‌های رهنما کالج، بعد از اتمام دوره‌ها استخدام میشن.