آزمون ورودی بوت‌کمپ تابستانه اسنپ تریپ

رویداد
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان رویداد آزمون ورودی بوت‌کمپ تابستانه اسنپ تریپ

رویداد آزمون ورودی بوت‌کمپ تابستانه اسنپ تریپ به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره رویداد#

اگر از اهالی دنیای صفر و یک هستید و دستتان به کدنویسی آشناست؛ این فرصت برای شماست!

بوت کمپ تابستانی اسنپ‌تریپ از ۳۱ مرداد ماه آغاز می‌شود. برای ورود به این بوت کمپ کافی‌ست تنها به ۶ سوال مرتبط با الگوریتم و پیاده‌سازی در زمان تعیین شده پاسخ دهید و شانس خود را برای شرکت در یک دوره جذاب امتحان کنید. سوالات طرح‌شده را با دانش پایه برنامه‌نویسی و تسلط بر روی یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی می‌توانید پاسخ دهید.

پس از پایان جواب‌دهی، نفرات برتری که بالاترین امتیاز را کسب کرده‌ باشند دعوت به مصاحبه می‌شوند و در نهایت این افراد فرصت دارند در بوت‌کمپ تابستانی اسنپ‌تریپ شرکت کنند. در این بوت کمپ قرار است همه‌چیز درباره حوزه‌های مختلف مهندسی نرم‌افزار، توسعه وب و دیتا به شما آموزش داده شود. علاوه بر مفاهیم و موارد کاربردی و تخصصی در برنامه‌نویسی و مهندسی نرم‌افزار، تجربه کار و یادگیری در کنار افراد باتجربه و متخصص برای افراد برتر نیز وجود دارد.

در پایان بوت کمپ، دانش‌جویان برتر امکان استخدام در شرکت اسنپ‌تریپ را دارند. همکاری با تیمی متخصص، کارآمد و جوانان خلاق و تحصیل کرده با تجربه کاری در شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی، حضور در محیطی پویا و امکان پیشرفت حرفه‌ای، تنها برخی از مزایای حضور در خانواده بزرگ اسنپ‌تریپ است.


تکنولوژی‌ها#

    AlgorithmSoftware Engineering

مسابقات#

آزمون ورودی بوت‌کمپ تابستانه اسنپ تریپ


۴ ساعت
۳۱۲۱ شرکت‌کننده

۶ سؤال
۳۱ تیر ۱۴۰۱،‏ ۱۶:۰۵
AlgorithmSoftware Engineering
مشاهده جزئیات مسابقه

حامی#

لوگوی شرکت اسنپ‌تریپ

اسنپ‌تریپ

رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما و اتوبوس
تهران
۲۰۱-۵۰۰ نفر
JavaScriptJavaReactAngularWordPressScala

هدف ما در اسنپ‌تریپ، از شرکت‌های زیر مجموعه گروه اسنپ، دسترسی آسان همه‌ی دوست‌داران گردشگری به منبع جامع و کاملی از خدمات سفر است. فرقی نمی‌کند راهی کدام مقصد و شهر هستید؛ در اسنپ‌تریپ با چند کلیک می‌توانید هتل و اقامتگاه مورد نظرتان را رزرو کنید و خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را در کمترین زمان انجام دهید. در اسنپ‌تریپ کار ما با فروش تمام نمی‌شود و از مبدا تا مقصد همراه خاطره‌ساز یک سفر دوست‌داشتنی هستیم.

تیم تکنولوژی اسنپ‌تریپ را بهتر بشناسید!

جالب است بدانید؛ تیم تکنولوژی در اسنپ‌تریپ از چند تیم تشکیل شده:

تیم زیرساخت، تیم دوآپس و تیم‌های تکنولوژی مخصوص برای محصولاتی مانند هتل و پرواز. دنیای کار تیم تکنولوژی، متنوع و متفاوت است. از نگهداری سیستم قبلی، بازسازی و بهبود آن گرفته، تا ایجاد فیچرهای جدید و تغییرات ساختاری و بازنویسی سیستم به دست تیم تکنولوژی اسنپ‌تریپ انجام می‌شود.