کریپتوکد تبدیل

مسابقه
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان مسابقه کریپتوکد تبدیل

مسابقه کریپتوکد تبدیل به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره مسابقه#

مسابقه کریپتوکد با حمایت صرافی ارز دیجیتال تبدیل، جمعه ۱۳ مرداد ماه در حوزه تکنولوژی‌های پایتون و جنگو برگزار می‌شود. این مسابقه با هدف جذب افراد با اشتیاق و توانمند در حوزه تکنولوژی جنگو و نهایتا ملحق شدن به تیم فنی تبدیل است.


روند استخدام

پس از پایان مسابقه، رتبه‌های برتر وارد فرایند مصاحبه‌های فنی و HR می‌شوند و در صورت تمایل طرفین، همکاری آزمایشی ۱ ماهه آغاز می‌شود و پس از آن همکاری به صورت رسمی ادامه پیدا می‌کند.
* موقعیت شغلی به صورت حضوری است.


جوایز#

نفر اول2,500,000 کوین شیبا
نفر دوم2,300,000 کوین شیبا
نفر سوم2,000,000 کوین شیبا
نفر چهارم1,800,000 کوین شیبا
نفر پنجم1,500,000 کوین شیبا
نفر ششم1,200,000 کوین شیبا
نفر هفتم1,000,000 کوین شیبا
نفر هشتم700,000 کوین شیبا
نفر نهم500,000 کوین شیبا
نفر دهم250,000 کوین شیبا

تکنولوژی‌ها#

مسابقه ساعت ۱۶:۰۵ روز جمعه (۱۳ مرداد) برگزار می‌شود و شامل ۵ سوال است. دو سوال اول مهارت حل مسئله شما را به چالش می‌کشد که باید با زبان پایتون کد بزنید و ۳ سوال بعدی مهارت فنی شما در تکنولوژی جنگو را به چالش می‌کشد. برای حل سوالات بهتر است که با مفاهیم تست‌نویسی ، auth ، ORM آشنا باشید.

مسابقات#

مسابقه کریپتوکد (Python/Django)


۲ ساعت و ۳۰ دقیقه
۹۶۶ شرکت‌کننده

۵ سؤال
۱۳ مرداد ۱۴۰۲،‏ ۱۷:۰۵
PythonDjango
مشاهده جزئیات مسابقه

حامی#

لوگوی شرکت صرافی ارزدیجیتال تبدیل

صرافی ارزدیجیتال تبدیل

صرافی ارز دیجیتال تبدیل
تهران
۵۱-۲۰۰ نفر
MySQLDjangoVue.jsVuetify.jsVuex

اینجا صرافی ارز دیجیتال تبدیل است، جایی که افراد باانگیزه با هدف ایجاد تحول در حوزه مالی دور هم جمع شده‌اند و با توسعه مهارت‌های شخصی به رشد خود و شرکت کمک می‌کنند.

تبدیل از اسکوادهای (Squad) مختلفی مثل اسکواد بلاکچین یا واریز و برداشت تشکیل شده است. اسکواد یک تیم متشکل از تخصص‌های مختلف، خودمختار و مستقل است و مسئولیت امور مدیریت محصول و توسعه نرم‌افزار، طی همکاری بین تیمی، متوجه تمامی اعضای اسکواد می‌باشد. مزیت و تفاوت کلیدی این چارچوب با باقی چارچوب‌ها، در فرایند مدیریت محصول و توسعه نرم‌افزار، اختیار و آزادی عمل و همچنین استقلال در تصمیم‌گیری اعضای اسکواد است.

هر اسکواد حق تصمیم‌گیری در مورد مسائلی مانند «چه بسازیم؟»، «چگونه طراحی کنیم؟»، «چگونه تقسیم کار کنیم؟» و سایر موارد این چنینی را دارد. گرچه نیاز است که تصمیمات در راستای مأموریت اسکواد، استراتژی محصول و اهداف کوتاه‌مدت در پروسه‌ی مدیریت محصول باشد.

دغدغه ما، بی‌دغدغه بودن معامله‌گران تبدیل است؛ اینکه معامله‌گران بتوانند در امن‌ترین بستر ممکن به خرید و فروش ارزهای دیجیتال و کسب درآمد بپردازند.

اگر مایل هستید تا در این مسیر همراه ما باشید، در این مسابقه شرکت کنید.