بوت‌کمپ ترب

مسابقه
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان مسابقه بوت‌کمپ ترب

مسابقه بوت‌کمپ ترب به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره مسابقه#

این مسابقه، راه ورود به بوت‌کمپ مهندسی نرم‌افزار ترب است که جمعه ۲۱ مهر ماه برگزار می‌شود. اگر در ابتدای مسیر شغلی مهندسی نرم‌افزار هستید و دوست دارید در این مسیر رشد کنید، این مسابقه، فرصت خوبی است تا به بوت‌کمپ رایگان ترب راه پیدا کنید. برای حل سوالات مسابقه فقط کافیست با یک زبان برنامه‌نویسی آشنا باشید و بتوانید از آن به عنوان یک ابزار برای حل مسائل و تبدیل ایده‌ها به پیاده‌سازی استفاده کنید.
مسیر بوت‌کمپ مهندسی نرم‌افزار ترب:

  1. ثبت نام اولیه: تا تاریخ ۲۱ مهر ماه فرصت دارید که در مسابقه‌ی ورودی بوت‌کمپ ترب، ثبت‌نام کنید.
  2. شرکت در مسابقه: ۲۱ مهر ماه ساعت ۱۶، مسابقه‌ی ورودی بوت‌کمپ در کوئرا برگزار می‌شود.
  3. ارزیابی و مصاحبه: در این مرحله افرادی که نمره‌ی مورد انتظار را در مسابقه کسب کرده باشند، وارد فرآیند مصاحبه‌ی آنلاین ترب می‌شوند.
  4. اعلام نتایج نهایی: بعد از مصاحبه‌ها، افراد برتر با توجه به جمع‌بندی نتایج مسابقه و مصاحبه وارد بوت‌کمپ مهندسی نرم‌افزار ترب می‌شوند تا به صورت آنلاین در یک دوره‌ی یک ماهه، آموزش‌های لازم برای ورود به بازار کار را ببینند.
  5. استخدام: در انتها با توجه به عملکرد افراد در بوت‌کمپ، از نفرات برتر دعوت به همکاری در ترب می‌شود.

معرفی بوت‌کمپ مهندسی نرم‌افزار ترب

این دوره شامل سه بخش کلی آموزش، تمرین و پروژه است. آموزش‌ها به صورت آنلاین (لایو) برگزار می‌شوند و مدرس هر بخش تمرین‌هایی را برای یادگیری عمیق هر موضوع در نظر می‌گیرد. پروژه این بوت‌کمپ از ابتدای دوره شروع می‌شود و با یادگیری هر موضوع جدید، بخشی از پروژه هم انجام می‌شود. نکته جذاب این بوت‌کمپ این است که آموزش‌ها، ‌تمرین‌ها و پروژه براساس موارد واقعی داخل شرکت طراحی شده‌اند و همین تجربه متفاوتی از بوت‌کمپ می‌سازد. برای یادگیری عمیق مواردی که در بوت‌کمپ مطرح می‌شود، هر فرد یک منتور دارد تا بتواند از او کمک بگیرد که هم مطالب را بهتر یاد بگیرد و هم با سرعت بیشتری رشد کند.

پرداخت حقوق و استخدام

برای شرکت‌کنندگان در بوت‌کمپ حقوق در نظر گرفته می‌شود و در پایان از نفرات برتر، دعوت به همکاری می‌شود تا به جمع تیم ترب بپیوندند. همچنین به حاضرین دوره گواهی حضور در بوت‌کمپ تعلق می‌گیرد.

مدل برگزاری بوت‌کمپ

این دوره به صورت ریموت برگزار می‌شود و در مجموع، برای گذراندن موفق این بوت‌کمپ به حدود ۱۰۰ ساعت زمان نیاز دارید.
با توجه به اینکه شرکت‌کننده‌ها اکثرا دانشجو خواهند بود، کلاس‌های بوت‌کمپ را در ساعاتی برگزار خواهیم کرد که با کلاس‌های دانشگاه تداخل نداشته باشد.


تکنولوژی‌ها#

مسابقه ساعت ۱۶:۰۵ روز جمعه (۲۱ مهر) برگزار می‌شود و شامل چند سوال از جنس حل مساله است. برای حل سوالات می‌توانید با هر زبانی که دوست دارید (پایتون، جاوا، سی‌پلاس‌پلاس، سی‌شارپ و ...) کد بزنید و فقط کافیست با یکی از این زبان‌ها آشنا باشید.

مسابقات#

مسابقه ورودی بوت‌کمپ مهندسی نرم‌افزار ترب


۳ ساعت و ۴۵ دقیقه
۲۷۶۶ شرکت‌کننده

۸ سؤال
۲۱ مهر ۱۴۰۲،‏ ۱۶:۰۵
Algorithm
مشاهده جزئیات مسابقه

حامی#

لوگوی شرکت ترب

ترب

جستجوگر هوشمند خرید
تهران
۵۱-۲۰۰ نفر
ReactDjangoElasticsearch

ترب یه موتور جستجوی هوشمند خریده که بیش از ۵ میلیون کاربر فعال داره و طی یکسال گذشته بیش از ۳ برابر رشد کرده. ترب دو ویژگی اصلی و مهم داره. یکی تلاش برای حفظ چگالی استعداد و یکی سبک کاری Fully-Remote. در واقع ما تلاش می‌کنیم به جای داشتن یک تیم بزرگ، تیم کوچکی از افراد متخصص و قوی داشته باشیم. همکارانی که بتونن مسئولیت‌های بزرگ‌تری به عهده بگیرن و چالش‌های جدید رو حل کنن. علاوه بر این، خاصیت دورکاری در ترب باعث شده اعضای تیم از همه جای ایران و حتی خارج از ایران بتونن بدون محدودیت در ترب کار کنن. اولویت ما در ترب تمرکز روی رفع نیاز کاربر به وسیله‌ی ارائه‌ی یک محصول عالیه و می‌دونیم محصولی که خوب باشه، خوب هم می‌تونه رشد کنه.

سؤالات متداول#