اسنپ ساپلای

اسنپ ساپلای

سامانه تامین مواد اولیه اسنپ ساپلای
تهران

درباره شرکت
فرصت‌های شغلی
توسعه‌دهندگان۳
گالری

درباره تیم

از جذاب‌ترین اتفاقات در تیم فنی اسنپ ساپلای این است که سرویس ما هرگز زمان خارج از دسترس (down time) نداشته است. همچنین ما تلاش میکنیم سرویس‌های متنوعی را تولید کنیم تا نیازی به انجام دستی کارها نباشد و تا حد ممکن تمام کارها اتومات شود (چه در تیم فنی و چه در بقیه تیم‌ها).

درباره شرکت

SnappSupply is a communication and commerce platform built around the idea that restaurants and suppliers should be able to work smarter together. Through clean design, agile engineering, and genuine support, we unlock capabilities that make them more productive and profitable.


تکنولوژی‌ها

بک‌اند
  • Node.js
  • Go

فرانت‌اند
  • JavaScript
  • React

پایگاه‌داده
  • MySQL

نقل قول اعضای تیم

پروفایل مهدی خسروی

مهدی خسروی

CTO

تجربه کار در یک تیم حرفه‌ای و با تجربه میتونه برای هرکسی جذاب باشه. ما در ساپلای دورهم جمع شدیم تا یک بازار سنتی رو به یک بازار مدرن در سطح کشور تبدیل کنیم. چابکی در تغییرات مهمترین ارزش ماست.


پروفایل ساینا حمزه‌زاده

ساینا حمزه‌زاده

Backend Developer

اسنپ ساپلای تجربه کار با یک تیم با انگیزه و حرفه ایه که برای هدف مشترک در یک محیط دوستانه کنار هم هستند. یادگیری مداوم و کار تیمی از ارزش های مهم این شرکت است و ما در تیم فنی اسنپ ساپلای با تکیه بر استفاده از تکنولوژی های روز سعی داریم تا بهترین تجربه کاربری رو برای کاربران ایجاد کنیم.