بله‌کمپ ۶

مسابقه
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان مسابقه بله‌کمپ ۶

مسابقه بله‌کمپ ۶ به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

 • مسابقات پیش رو
 • دوره‌های آموزشی
 • بانک سؤالات

درباره مسابقه#

«بله» با هدف شناسایی استعدادهای برتر و در راستای ورود مؤثر آن‌ها به دنیای کار، برای ششمین بار اقدام به برگزاری بوت‌کمپ کرده است که در نهایت منجر به جذب افراد برتر در حوزه‌های Front-End، Back-End و Android خواهد شد.

بوت کمپ تابستانی «بله»، فرصت جذابی است تا یادگیری و کار در فضایی شبیه به فضای کار واقعی «بله» را تجربه کنید. در این دوره می‌توانید توانمندی‌های فنی و غیرفنی‌ مثل کار تیمی و مهارت بازخورد دادن را با همراهی و کمک منتورهای باتجربه، رشد دهید. بله‌کمپ فرصت بسیار مناسبی برای یادگیری، کسب تجربه و شروع مسیر حرفه‌ای شماست.

مسیر بله‌کمپ

 1. ثبت‌نام اولیه: تا تاریخ ۵ خرداد فرصت داری که در مسابقه ثبت‌نام کنی.
 2. برگزاری مسابقه: جمعه ۵ خرداد در دو مرحله مسابقه داری.
  - مرحله اول: در مرحله اول تو یک مسابقه الگوریتمی شرکت می‌کنی که از ساعت ۱۰ صبح شروع میشه و به مدت ۳ ادامه داره؛ در مسابقه الگوریتمی می‌تونی با هر زبانی کد بزنی.
  - مرحله دوم: مرحله دوم بعد از یک استراحت کوتاه و ساعت ۱۵ روز جمعه شروع میشه. در مرحله دوم، با توجه به حوزه مورد علاقت، باید به انتخاب خودت در یکی از مسابقات Front-End، Back-End و یا Android شرکت کنی.
 3. اعلام نتایج: بعد از مسابقه، طی چند روز نتایج نهایی اعلام میشه و در صورتی که نمره شما در بازه مورد انتظار باشه، وارد فرایند مصاحبه‌های فنی و منابع انسانی بله خواهی شد.
 4. ورود به بوت‌کمپ: بعد از انجام مصاحبه‌ها، افراد برتر هر حوزه وارد بوت‌کمپ تابستانی بله خواهند شد که بین ۲ تا ۳ ماه طول میکشه. در این بازه زمانی منابع آموزشی به شما معرفی میشه و منتورها با شما در ارتباط خواهند بود.
 5. استخدام: در پایان، با توجه به نمرات و عملکرد افراد در بوت‌کمپ، از شما دعوت می‌شود عضوی از «بله» باشید.

نحوه ارزیابی

در این مسابقه، عملکرد شما در هر ۲ مرحله مهمه و ارزیابی میشه و فقط افرادی به مصاحبه بوت‌کمپ دعوت میشن که در هر دو مرحله مسابقه، شرکت و نمره قابل قبولی، کسب کرده باشند.

پرداخت حقوق

در پایان دوره به عزیزانی که در بوت کمپ شرکت کرده‌اند، حقوق پرداخت میشه.


تکنولوژی‌ها#

مسابقه مرحله اول ساعت ۱۰ صبح شروع می‌شود و شامل ۵ سوال الگوریتمی است که با هدف سنجش مهارت‌های حل مسئله و برنامه‌نویسی شما طراحی شده است. حل سوالات نیازمند تکنولوژی خاصی نیست و با هر زبانی که دوست دارید، می‌توانید به این ۵ سوال پاسخ بدید. مرحله دوم مسابقه، ساعت ۱۵ شروع می‌شود و باید به انتخاب خود در یکی از مسابقات Front-End، Back-End و Android شرکت کنید.

 • مسابقه Back-End: این مسابقه با هدف سنجش مهارت برنامه‌نویسی شما با زبان Go برگزار می‌شود و شامل ۳ سوال است. توصیه می‌کنیم دیتابیس postgresql را از قبل روی سیستم خود قبل نصب کنید.
 • مسابقه Front-End: این مسابقه شامل ۳ سوال است. برای حل سوالات باید تسلط خوبی روی کتابخانه React داشته باشید. سوالات به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که با توجه به دانشی که دارید بتوانید بخشی از نمرۀ سوال را بگیرید. به عنوان مثال اگر نتوانید سوال ۳ را به طور کامل حل کنید، این امکان وجود دارد که بتوانید بخشی از سوال ۲ را حل کنید؛ بنابراین حتما تمام سوالات را ببینید.
 • مسابقه Android: در این مسابقه یک مینی پروژه اندروید به شما داده می‌شود که باید با زبان کاتلین یا جاوا آن را پیاده‌سازی و سورس کد خود را در مسابقه ارسال کنید. توصیه می‌کنیم اندروید استودیو را روی سیستم خود نصب داشته باشید و قبل از مسابقه یک اپلیکیشن تستی از اندروید استودیو را روی سیستم خود اجرا کنید.

مسابقات#

مسابقه بله - مرحله اول (Algorithm)


۳ ساعت
۲۵۷۴ شرکت‌کننده

۶ سؤال
۵ خرداد ۱۴۰۲،‏ ۱۱:۰۵
Algorithm
مشاهده جزئیات مسابقه

مسابقه بله - مرحله دوم (Android)


۳ ساعت
۲۵۷۳ شرکت‌کننده

۳ سؤال
۵ خرداد ۱۴۰۲،‏ ۱۶:۰۵

مسابقه بله - مرحله دوم (Back-End)


۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
۲۵۷۷ شرکت‌کننده

۳ سؤال
۵ خرداد ۱۴۰۲،‏ ۱۶:۰۵

مسابقه بله - مرحله دوم (Front-End)


۲ ساعت
۲۵۷۵ شرکت‌کننده

۳ سؤال
۵ خرداد ۱۴۰۲،‏ ۱۶:۰۵

حامی#

لوگوی شرکت بله

بله

پیام‌رسان ایرانی با ویژگی‌های مالی
تهران
۵۱-۲۰۰ نفر
JavaScriptPythonJavaAndroidReactNode.jsSwiftObjective-CLinuxDockerHTML5ScalaAPIApache SparkCSS3

ما در «بله» یک تیم باانگیزه‌ایم که مهم‌ترین داشته‌مون «خانواده ۱۴ میلیونی کاربرها» است و هر روز تلاش می‌کنیم که با ارائه خدمات بهتر و معرفی مؤثر فعالیت‌ها‌مون، کاربرها رو خوشحال‌تر‌ کنیم. «بله» از سال ۹۴ فعالیتش رو در حوزۀ پیام‌رسانی شروع کرد و با اضافه‌کردن امکانات مالی، به اولین پیام‌رسان بانکی ایران تبدیل شد. در بله می‌تونید با دوستانتون چت کنید و برنامۀ یه دورهمی دوستانه رو بچینید، همچنین می‌تونید برای هزینه‌های دورهمی، سهم خودتون رو به راحتی پرداخت کنید و رسیدش رو با دیگران به اشتراک بذارید یا با استفاده از قابلیت درخواست پول برای یک کار خیر جمع‌سپاری کنید. خرید شارژ، اینترنت، کارت به کارت و پرداخت اقساط و قبوض هم که از رایج‌ترین امکانات هر نرم‌افزار مالیه، در بله وجود دارن. در یک جمله، بله یک پیام‌رسان بانکیه؛ با تمام قابلیت‌های هر دو بال مالی و پیام‌رسانی! برای اینکه بیشتر با ما آشنا بشی میتونی به وبسایت بله سر بزنی.

فرهنگ «بله»

اینجا همه تلاش‌ می‌کنیم «بازیکن‌های تیمی» باشیم، به همدیگه اعتماد کنیم و با تعامل سازنده و صراحت، مسئله‌ها رو آسون و حلشون کنیم. از خطا و اشتباه نمی‌ترسیم؛ چون معتقدیم خطاها بخشی از مسیر رشد و یادگیری‌ هستن.

در بله تلاش می‌کنیم فروتن باشیم و به همین دلیل دید بالا به پایین نداریم. مدیر؟ کارشناس؟ تیم لید؟ فقط مسئولیت‌ها و توانایی‌های تخصصی متفاوتی دارن، این عناوین برای هیچکس احترام بیشتری نمیاره. همه به هم احترام می‌ذاریم، نظرات همدیگه رو می‌شنویم و برای اون‌ها ارزش قائلیم. پرولع و چالش‌طلبیم. بدون رشد و پیشرفت حال‌مون خوب نیست. به دنبال یادگیری هستیم و با کمک هم‌تیمی‌ها و مدیرها مسیر رشد رو برای هم هموار می‌کنیم.

از همه مهم‌تر، خودمون هستیم، بدون تظاهر در یک فضای روانی امن و شفاف با هم کار می‌کنیم.

سؤالات متداول#