بوت‌کمپ کداستار - Frontend

مسابقه
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان مسابقه بوت‌کمپ کداستار - Frontend

مسابقه بوت‌کمپ کداستار - Frontend به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره مسابقه#

این مسابقه از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت شروع می‌شود و به مدت ۵ ساعت ادامه خواهد داشت و در مجموع شامل ۵ سوال است که سطح آن‌ها از آسان به سخت متفاوت خواهد بود. برای حل سوالات باید به HTML، CSS و JavaScript مسلط باشید به طوری که ۳ سوال اول مربوط به HTML و CSS هستند و ۲ سوال آخر مربوط به JavaScript می‌باشند.

برای حل سوالات JavaScript نیازی به تسلط بر روی Frameworkهایی مانند React و Angular نیست و صرفا دانش JavaScript پایه کافی می‌باشد.

سوالات به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که با توجه به دانشی که دارید بتوانید بخشی از نمرۀ سوال را بگیرید. به عنوان مثال اگر نتوانید سوال ۳ را به طور کامل حل کنید، این امکان وجود دارد که بتوانید بخشی از سوال ۴ را حل کنید؛ بنابراین حتما به تمام سوالات مراجعه کنید.

رتبه‌بندی بر اساس مجموع امتیازاتی که از سوالات کسب می‌کنید صورت می‌گیرد؛ همچنین در صورتی که امتیاز دو نفر یکسان شود، کسی که سوالات را در مدت‌زمان کمتری حل کرده باشد، رتبۀ بهتری کسب می‌کند.


بوت‌کمپ و استخدام

پس از اتمام آزمون، نفرات برتر به مصاحبۀ مجازی و سپس مصاحبه حضوری، دعوت می‌شوند و از بین آن‌ها، اشخاصی که سطح مهارت‌های سخت و نرم قابل قبولی داشته باشند، به بوت‌کمپ فرانت‌اند، راه پیدا می‌کنند. دوره‌ به طور تقریبی از اوایل مرداد شروع می‌شود و تا اواخر شهریور ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت. در پایان تابستان، از عزیزانی که دوره را با موفقیت طی کرده‌اند، دعوت به همکاری می‌شود.
برای اطلاع از جزئیات بیشتر به academy-codestar.ir مراجعه نمایید.


تکنولوژی‌ها#

    JavaScriptHTMLCSS

مسابقات#

مسابقه کداستار Front-End


۴ ساعت و ۳۰ دقیقه
۱۱۲۶ شرکت‌کننده

۵ سؤال
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲،‏ ۱۶:۰۵
Front-end
مشاهده جزئیات مسابقه

لینک‌های مرتبط#

کداستار

در بوت‌کمپ تابستانه کداستار تلاش می‌کنیم تا کارآموزان را با چالش‌هایی روبه‌رو کنیم که برنامه‌نویسان حرفه‌ای هر روز در شرکت‌های بزرگ با آن‌ها دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند.
بوت‌کمپ کداستار کاملا رایگان است و هدف از برگزاری آن، بالابردن مهارت‌های نرم و سخت دانشجویان ایران‌زمین می‌باشد.

وبسایت

حامی#

لوگوی شرکت مهیمن

مهیمن

مجری پروژه‌های ملی فناوری اطلاعات
تهران
۲۰۱-۵۰۰ نفر
JavaScriptPythonJavaC#HTMLjQueryASP.NET MVCOracleElasticsearchHadoopNoSQLBack-endBig DataHBaseDirectX

سؤالات متداول#