مسابقات ورودی بوت‌کمپ تابستانه کداستار

رویداد

درباره رویداد#

مسابقات ورودی دورۀ پنجم بوت‌کمپ کداستار، در روزهای ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت در حوزه‌های فرانت‌اند و مهندسی نرم‌افزار برگزار می‌شود. پس از اتمام مسابقات، نفرات برتر به مصاحبۀ مجازی و در ادامه، مصاحبه حضوری دعوت می‌شوند و از بین آن‌ها، اشخاصی که سطح مهارت‌های سخت و نرم قابل قبولی داشته باشند، به بوت‌کمپ راه پیدا می‌کنند.

  • مسابقه Front-End - پنج‌شنبه ۲۸ اردیبهشت
  • مسابقه Software Engineering - جمعه ۲۹ اردیبهشت

بوت‌کمپ کداستار

مانند سال گذشته، بوت‌کمپ در دو حوزۀ فرانت‌اند و مهندسی نرم‌افزار برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان می‌توانند در هر دو مسابقه ورودی شرکت کنند اما تنها مجاز به شرکت در یکی از حوزه‌های بوت‌کمپ می‌باشند.

دوره‌ها به طور تقریبی از اوایل مرداد شروع می‌شوند و تا اواخر شهریور ۱۴۰۲ ادامه خواهند داشت.

هدف ما در بوت‌کمپ، معرفی و عمیق‌شدن در تکنولوژی‌ها، اصول و استانداردهای بروز دنیاست که برای رسیدن به این هدف سعی می‌کنیم از مسائل و چالش‌های واقعی صنعت استفاده کنیم و به حل آن‌ها بپردازیم. بوت‌کمپ کداستار کاملا رایگان است و هدف از برگزاری آن، بالابردن مهارت‌های نرم و سخت دانشجویان ایران‌زمین می‌باشد.
برای اطلاع از جزئیات بیشتر به academy-codestar.ir مراجعه نمایید.

استخدام

در پایان تابستان، از عزیزانی که دوره را با موفقیت طی کردند، دعوت می‌کنیم تا در ادامۀ راه همراه ما باشند و در شرکت مهمین استخدام شوند.


تکنولوژی‌ها#

    Front-endSoftware Engineering
لوگوی شرکت مهیمن

بوت‌کمپ کداستار - Frontend

مهیمن
۱٬۱۱۵ شرکت‌کننده
شامل ۱ مسابقه
JavaScriptHTMLCSS

لینک‌های مرتبط#

کداستار

در بوت‌کمپ تابستانه کداستار تلاش می‌کنیم تا کارآموزان را با چالش‌هایی روبه‌رو کنیم که برنامه‌نویسان حرفه‌ای هر روز در شرکت‌های بزرگ با آن‌ها دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند.
بوت‌کمپ کداستار کاملا رایگان است و هدف از برگزاری آن، بالابردن مهارت‌های نرم و سخت دانشجویان ایران‌زمین می‌باشد.

وبسایت کداستار

حامی#

لوگوی شرکت مهیمن
ما در مهیمن فنـاوری را توسعه می‌دهیم و با کمک آن راهکار می‌سازیم.
تهران
۵۰۱-۱۰۰۰ نفر
JavaScriptPythonJavaC#HTMLjQueryASP.NET MVCOracleElasticsearchHadoopNoSQLBack-endBig DataHBaseDirectX

مهیمن در سال ۱۳۸۸ با تلاش جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف تأسیس شد. ما در مهیمن محصولات و نرم‌افزار‌هایی می‌سازیم که در حل مسائل مهم کشور نقش بزرگی را ایفا کنند. در این سال‌ها تلاش‌های گسترده‌ای برای ارزش آفرینی و حل مسائل پیچیده در حوزه‌های مخابرات، مالیات، شبکه پرداخت کشور و … انجام داده‌ایم و به موفقیت‌ها قابل توجهی دست‌یافتیم.
اگر مواجهه با پیشرفته‌ترین مسائل مهندسی نرم‌افزار، شما را به وجد می‌آورد، ما معتقدیم مهیمن یکی از بهترین فرصت‌های شما برای تحقق رویایتان است. در مهیمن می‌آموزید چگونه برای مسائل پیچیده راهکار پیدا کنید و هزینه و پیامد‌های آن راه حل را درک کنید. در مهمین فناوری‌های جدید را با سرعت بالا یاد خواهید گرفت و همراه با یک تیم از افراد حرفه‌ای تصمیم‌گیری خواهید کرد تا از رشد و پیشرفت شما حمایت کنند و همچنین تصمیم‌های شما را به چالش بکشند و تجربیات خود را در اختیار شما بگذارند.

سؤالات متداول#