بوت‌کمپ کداستار - Software engineering

مسابقه
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان مسابقه بوت‌کمپ کداستار - Software engineering

مسابقه بوت‌کمپ کداستار - Software engineering به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره مسابقه#

این مسابقه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۹ اردیبهشت شروع می‌شود و به مدت ۵ ساعت ادامه خواهد داشت و در مجموع شامل ۵ سوال است که سطح آن‌ها از آسان به سخت متفاوت خواهد بود به طوری که ۳ سوال اول الگوریتمی هستند و ۲ سوال آخر پیاده‌سازی می‌باشند. برای حل سوالات الگوریتمی می‌توانید از زبان‌های C++، Java و Python استفاده کنید؛ اما سوالات پیاده‌سازی را فقط می‌توانید با Java یا Python حل کنید.

سوالات به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که با توجه به دانشی که دارید بتوانید بخشی از نمرۀ سوال را بگیرید. به عنوان مثال اگر نتوانید سوال ۳ را به طور کامل حل کنید، این امکان وجود دارد که بتوانید بخشی از سوال ۴ را حل کنید؛ بنابراین حتما به تمام سوالات مراجعه کنید.

رتبه‌بندی بر اساس مجموع امتیازاتی که از سوالات کسب می‌کنید صورت می‌گیرد؛ همچنین در صورتی که امتیاز دو نفر یکسان شود، کسی که سوالات را در مدت‌زمان کمتری حل کرده باشد، رتبۀ بهتری کسب می‌کند.


بوت‌کمپ و استخدام

پس از اتمام آزمون، نفرات برتر به مصاحبۀ مجازی و سپس مصاحبه حضوری، دعوت می‌شوند و از بین آن‌ها، اشخاصی که سطح مهارت‌های سخت و نرم قابل قبولی داشته باشند، به بوت‌کمپ مهندسی نرم‌افزار، راه پیدا می‌کنند. دوره‌ به طور تقریبی از اوایل مرداد شروع می‌شود و تا اواخر شهریور ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت. در پایان تابستان، از عزیزانی که دوره را با موفقیت طی کرده‌اند، دعوت به همکاری می‌شود.
برای اطلاع از جزئیات بیشتر به academy-codestar.ir مراجعه نمایید.


تکنولوژی‌ها#

    PythonJavaC++Software Engineering

مسابقات#

مسابقه کداستار Software Engineering


۵ ساعت
۱۱۲۹ شرکت‌کننده

۵ سؤال
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲،‏ ۱۶:۰۵
Software Engineering
مشاهده جزئیات مسابقه

لینک‌های مرتبط#

کداستار

در بوت‌کمپ تابستانه کداستار تلاش می‌کنیم تا کارآموزان را با چالش‌هایی روبه‌رو کنیم که برنامه‌نویسان حرفه‌ای هر روز در شرکت‌های بزرگ با آن‌ها دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند.
بوت‌کمپ کداستار کاملا رایگان است و هدف از برگزاری آن، بالابردن مهارت‌های نرم و سخت دانشجویان ایران‌زمین می‌باشد.

وبسایت کداستار

حامی#

لوگوی شرکت مهیمن

مهیمن

مجری پروژه‌های ملی فناوری اطلاعات
تهران
۲۰۱-۵۰۰ نفر
JavaScriptPythonJavaC#HTMLjQueryASP.NET MVCOracleElasticsearchHadoopNoSQLBack-endBig DataHBaseDirectX

سؤالات متداول#