آزمون ورودی بوت‌کمپ دیجی‌کالا

رویداد
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
آزمون‌ها
پایان

پایان رویداد آزمون ورودی بوت‌کمپ دیجی‌کالا

رویداد آزمون ورودی بوت‌کمپ دیجی‌کالا به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره رویداد#

بوت‌کمپ بی‌نهایت فرصتی برای یادگیری، کسب تجربه و فعالیت در یک محیط کار حرفه‌ای است.

تابستان امسال اولین دوره از بوت‌کمپ تابستانی بی‌نهایت دیجی‌کالا، در حوزه‌های دواپس و مهندسی نرم‌افزار توسط کوئرا برگزار می‌شود. سرفصل‌های تعیین شده در دوره، توسط اساتید منتخب کوئرا و دیجی‌کالا آموزش داده می‌شوند.

شما در صورت شرکت در این دوره، با تکنولوژی‌های مورد استفاده در دیجی‌کالا آشنا می‌شوید و نگاهی به ساختار تیم‌ها و فرآیندهای کاری‌ در یک محیط کار واقعی خواهید داشت و با تشکیل تیم بر روی پروژه‌های مختلفی کار خواهید کرد. علاوه بر این، در صورتی که جزو برگزیدگان این دوره باشید، به مصاحبه استخدامی در دیجی‌کالا دعوت می‌شوید.

آزمون اولیه ورود به این دوره، جمعه ۲۴ تیر برگزار می‌شود و نفرات برتر بعد از ارزیابی‌های اولیه و شرکت در دوره، دعوت به همکاری می‌شوند.

مراحل برگزاری کمپ بی‌نهایت

  • ثبت‌نام اولیه

شما تا تاریخ ۲۴ تیر فرصت دارید تا در این دوره ثبت نام کنید.

  • شرکت در آزمون ورودی

شما پس از ثبت نام در آزمون ورودی دوره شرکت خواهید کرد.

  • مصاحبه

تمامی برگزیدگان آزمون ورودی به مصاحبه دعوت می‌شوند.

  • شرکت در کلاس‌ها

در این مرحله، درست مثل فضای کار واقعی در دیجی‌کالا، تیم‌هایی تشکیل می‌شود و هر تیم هم یک تیم‌لیدر خواهد داشت. به هر تیم پروژه‌هایی تخصیص داده می‌شود تا با همکاری هم پروژه‌ها را انجام دهند.

اعلام نتایج نهایی

در پایان دوره از برگزیدگان نهایی دعوت می‌شود تا در مصاحبه همکاری با دیجی‌کالا شرکت کنند.


تکنولوژی‌ها#

    PythonPHPMySQLNode.jsLinuxBashDockerAlgorithmGoData StructuresDevOpsSoftware Engineering

آزمون ورودی بوت‌کمپ مهندسی نرم‌افزار شامل ۶ سؤال است. ۳ سؤال اول، سؤالات ساده‌ای در حوزه الگوریتم و ساختمان داده هستند که در آن‌ها، مهارت حل مسئله شما مورد سنجش قرار می‌گیرد. این سؤالات را می‌توانید با زبان‌های برنامه‌نویسی (نظیر C++، Java، Python، C#، JS، Go، Rust و...) حل کنید. ۲ سؤال بعدی از مباحث مختلف پایگاه داده MySQL هستند. در این بخش علاوه بر کوئری‌های مختلف برای کار با داده‌ها، کوئری‌هایی برای بهینه‌سازی پرفورمنس نیز موردنیاز خواهد بود. سؤال آخر آزمون مربوط به پیاده‌سازی یک API است. این API را می‌توانید با یکی از زبان‌های PHP، Python، Go یا JS (Node.js) پیاده‌سازی کنید.

آزمون ورودی بوت‌کمپ دوآپس شامل ۶ سؤال است. ۳ سؤال اول مربوط به کار با لینوکس است. در این بخش، علاوه بر توانایی اسکریپت‌نویسی Bash، مهارت کار با ابزارهای مختلف (نظیر فایروال‌ها) مورد سنجش قرار می‌گیرد. ۲ سؤال بعدی مربوط به کار با Docker هستند. سؤال آخر آزمون مربوط به پیاده‌سازی یک API است. این API را می‌توانید با یکی از زبان‌های PHP، Python، Go یا JS (Node.js) پیاده‌سازی کنید.

آزمون‌ها#

آزمون ورودی بوت‌کمپ بی‌نهایت (Software Engineering)


۴ ساعت
۳۰۶۷ شرکت‌کننده

۶ سؤال
۲۴ تیر ۱۴۰۱،‏ ۱۲:۰۵
Software Engineering
مشاهده جزئیات مسابقه

آزمون ورودی بوت‌کمپ بی‌نهایت (DevOps)


۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
۳۰۶۶ شرکت‌کننده

۶ سؤال
۲۴ تیر ۱۴۰۱،‏ ۱۷:۰۵

لینک‌های مرتبط#

صفحه Digikala.Tech

ما تو تیم تکنولوژی دیجی‌کالا همیشه تلاش می‌کنیم تا با خلق هر دستاورد، در کنار هم برای رویایی جدید و تاثیرگذار قدم برداریم. صفحه Digikala.Tech دریچه‌ای برای نمایش دستاوردها، اخبار و حال و هوای واحد تکنولوژی دیجی‌کالاست.

Digikala.Tech

پادکست D.TECH.T

پادکست دیتکت پادکستی است از تیم تکنولوژی دیجی‌کالا و به موضوعات مرتبط با تکنولوژی در این تیم می‌پردازه. اگر علاقه‌مندید در مورد موضوعات مرتبط با حوزه تکنولوژی در دیجی‌کالا بیشتر بشنوید، پادکست دیتیکت رو از طریق اپهای پادگیر مثل کست‌باکس، اپل پادکست، گوگل پادکست و اسپاتیفای دنبال کنید.

D.TECH.T

D-Cast

دنیای قصه‌ها و شنیدن سرگذشت قهرمان‌ها بسیار جذابه و ما می‌خواهیم قصه همکاران دیجی‌کالا رو در D-Cast بشنویم.
از نظر ما هر شخص در عین حال می‌تونه قهرمان زندگی خودش باشه و همزمان به عنوان تکه‌ای از پازل موفقیت در سازمانی که در اون کار می‌کنه، تاثیر مثبت بذاره.

D-Cast

برگزارکنندگان#

لوگوی شرکت دیجی‌کالا

دیجی‌کالا

بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران
تهران
۵۰۰۱-۱۰۰۰۰ نفر
JavaScriptPythonPHPMySQLPostgreSQLReact NativeApache KafkaRedisMemcached
لوگوی شرکت Quera
سنجش مهارت برنامه‌نویسی، کلاس‌های آنلاین
تهران
۵۱-۲۰۰ نفر
JavaScriptPythonReactDjangoPostgreSQLRESTElasticsearchNginxNext.jsRedisGraphQL

درباره دیجی‌کالا

دیجی‌کالا از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه خرده فروشی آنلاین کالا شروع کرد و از آن زمان تا به حال به دنبال تحقق رویای «لبخندی برای همه ایران» است. در همین راستا، با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا و توسعه مداوم سرویس‌های مبتنی بر تکنولوژی، ارزش‌های‌ خود را در مشتری‌محوری، اشتیاق برای تعالی، کارگروهی و نتیجه‌گرایی دنبال می‌کند.

در دیجی‌کالا امکانی فراهم شده تا افراد با تخصص‌های متنوع در یک مجموعه فعالیت کنند و امروز بیش از ۸هزار نفر در ۸۲۸تنوع شغلی مختلف مشغول به کار هستند. با توجه به سرعت رشد بالا در این شرکت، همواره امکان رشد و توسعه در مواجهه روزانه با چالش‌ها فراهم است.

درباره کوئرا

Quera کار خود را در تابستان ۱۳۹۴ با یک تیم ۳‌نفره در شتاب‌دهنده شریف آغاز کرد. این تیم که در ابتدا بر روی یک سامانه کمک‌آموزشی (LMS) برای کلاس‌های درس برنامه‌نویسی کار می‌کرد، رفته‌رفته رویای بزرگ‌تری را برای خود ترسیم کرد: ساخت جامعه‌ای برای توسعه‌دهندگان ایران

بعد از گذشت شش سال، امروز حدود ۸۰ نفر از جمله یک تیم ۳۰‌نفره از طراحان، پشتیبان‌ها و منتورها به تیم اصلی کوئرا پیوسته‌اند. به یاری این تیم بزرگ، کوئرا توانسته است به آرزوی خود که ساخت جامعه‌ای برای توسعه‌دهندگان ایران است، نزدیک‌تر شود. کوئرا ۵ محصول را در حوزه برنامه‌نویسی توسعه داده است، ۳ رویداد تخصصی را در این حوزه برگزار می‌کند و ۲ مجله تخصصی برای توسعه‌دهندگان دارد.

درباره Infinite Bootcamp

اولین دوره تابستانی Infinite Bootcamp با هدف آموزش و آشنایی بیشتر شما با نیازمندی‌های دنیای واقعی کسب‌وکار در حوزه‌های Software Engineering و DevOps در مرداد ماه برگزار می‌شود. در این دوره آموزشی شما بر اساس سرفصل‌های تعیین شده توسط اساتید منتخب توسط دیجی‌کالا و کوئرا آموزش می‌بینید و در نهایت امکان استخدام در دیجی‌کالا را خواهید داشت.

دوره‌های پیشنهادی#

تفکر الگوریتمی پیشرفته و ساختمان‌داده‌ها

با رویکرد مسئله‌محور و خلاقانه
۲۴۲۲
مشاهده دوره

آموزش کاربردی لینوکس (از 0 تا Z)

به ۸۰ درصد مفاهیم کاربردی لینوکس در ۲۰ درصد زمان مسلط شو!