هم‌کد

رویداد

درباره رویداد#

همکاران سیستم با مشارکت کوئرا برای محک زدن استعداد و توانمندی شما در زمینه برنامه‌نویسی، سلسله مسابقاتی را با نام هم‌کد برگزار می‌کند. در چهارمین دوره از مسابقات هم‌کد، دو مسابقه در حوزه مهندسی نرم‌افزار و زبان برنامه‌نویسی گولنگ در تاریخ‌های ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت‌ ماه، برگزار می‌شود.

  • مسابقه Software Engineering - پنج‌شنبه ۲۱ اردیبهشت
  • مسابقه Golang - جمعه ۲۲ اردیبهشت
    این مسابقات با هدف شناسایی نیروهای با استعداد و خوش‌فکر در حوزه برنامه‌نویسی برگزار می‌شود. برای شرکت در این مسابقات باید به چند سوال با سطوح مختلف دشواری در مدت زمان تعیین شده، پاسخ دهید. در‌حین برگزاری مسابقات، تیمی از همکاران سیستم و کوئرا برای پشتیبانی و پاسخ‌دهی به سوالات شرکت‌کنندگان حضور دارند. نتایج نهایی پس از پایان زمان هر مسابقه و بررسی و صحت‌سنجی کدهای ارسال شده، توسط تیم فنی مسابقه، اطلاع‌رسانی می‌شود و به افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند جوایزی به ارزش مجموعا ۴۰ میلیون تومان اهدا می‌شود.

استخدام در همکاران سیستم

حداقل ۱۰۰ نفر اول هر مسابقه وارد فرآیند استخدامی همکاران سیستم می‌شوند و می‌توانند از این مسیر در تیم‌های مختلف تولید نرم‌افزار همکاران سیستم، جذب شوند.

لوگوی شرکت همکاران سیستم

هم‌کد Golang

همکاران سیستم
جایزه مسابقه
۵۵۵ شرکت‌کننده
شامل ۱ مسابقه
Go

حامی#

لوگوی شرکت همکاران سیستم
بزرگترین مجموعه دانش بنیان کشور در زمینه‌ تولید نرم‌افزار
تهران
۱۰۰۱-۵۰۰۰ نفر
JavaScriptPythonC#ReactSQL ServerAngularTypeScriptASP.NET MVCPostgreSQLFlutterDockerVue.jsKotlinASP.NET CoreGo

کارخانه تولید نرم افزار همکاران سیستم از سال ۱۳۶۶ فعالیت خودش رو در حوزه تولید، توسعه و به روزآوری تکنولوژی نرم افزارهایی برای همه کسب و کارها؛ از خیلی کوچک تا خیلی بزرگ شروع کرده. توی تیم فنی ما در حال حاضر بیش از ۲۲۰ نیروی متخصص تولید نرم‌افزار با میانگین سنی ۲۷ سال در قالب تیم‌های مستقل و یکپارچه در حوزه‌های مختلف مورد نیاز پروژه‌های نرم‌افزاری مشغول به فعالیتن. ما همیشه تلاش میکنیم تا هم‌سو با روندهای جهانی ERP، CRM و SCM و متناسب با نیازهای مشتریانمون با استفاده از جدیدترین روش‌ها و فناوری‌های توسعه نرم افزار بیشترین ارزش رو برای اونها خلق کنیم.

کارتیمی، فرهنگ یادگیری و یاددهندگی، ایجاد امکان رشد و ارتقا و توسعه فردی از جمله مهم‌ترین ارزش‌های تیم ما هستند.