هم‌کد Software Engineering

مسابقه
جدول امتیازات
ثبت‌نام
آمادگی بیشتر
مسابقات
پایان

پایان مسابقه هم‌کد Software Engineering

مسابقه هم‌کد Software Engineering به پایان رسیده است. برای آمادگی بیشتر در رویدادهای آینده؛ دوره‌های آموزشی کوئرا کالج و بانک سؤالات کوئرا را ببینید.

  • مسابقات پیش رو
  • دوره‌های آموزشی
  • بانک سؤالات

درباره مسابقه#

همکاران سیستم با مشارکت کوئرا برای محک زدن استعداد و توانمندی شما در زمینه برنامه‌نویسی، سلسله مسابقاتی را با نام هم‌کد برگزار می‌کند. مسابقه برنامه‌نویسی Software Engineering، پنج‌شنبه ۲۱ اردیبهشت، با هدف شناسایی نیروهای با استعداد و خوش‌فکر در حوزه برنامه‌نویسی برگزار می‌شود. برای شرکت در این چالش باید به چند سوال با سطوح مختلف دشواری در مدت زمان تعیین شده، پاسخ دهید. در‌حین برگزاری مسابقه، تیمی از همکاران سیستم و کوئرا برای پشتیبانی و پاسخ‌دهی به سوالات شرکت‌کنندگان حضور دارند. نتایج نهایی پس از پایان زمان مسابقه و بررسی و صحت‌سنجی کدهای ارسال شده، توسط تیم فنی مسابقه، اطلاع‌رسانی می‌شود و به افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند جوایزی به ارزش مجموعا ۲۰ میلیون تومان اهدا می‌شود.


استخدام در همکاران سیستم

حداقل ۱۰۰ نفر اول این مسابقه وارد فرآیند استخدامی همکاران سیستم می‌شوند و می‌توانند از این مسیر در تیم‌های مختلف تولید نرم‌افزار همکاران سیستم، جذب شوند.


جوایز#

نفر اول۵ میلیون تومان
نفر دوم۴ میلیون تومان
نفر سوم۳ میلیون تومان
از بین نفرات چهارم تا بیستم به قید قرعه به ۴ نفرهر نفر ۱ میلیون تومان
از بین نفرات بیستم تا پنجاهم به قید قرعه به ۴ نفرهر نفر ۱ میلیون تومان

به افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند جوایزی به ارزش مجموعا ۲۰ میلیون تومان اهدا می‌شود.


تکنولوژی‌ها#

    JavaScriptPythonJavaC#C++CGoSoftware Engineering

این مسابقه با هدف سنجش مهارت شما در حل مسئله و ارائه راه‌حل‌های کارآمد است. برای حل سوالات می‌توانید با یکی از زبان‌های سی، سی‌پلاس‌پلاس، سی‌شارپ، جاوا، پایتون، گولنگ و یا جاوا اسکریپت کد بزنید.

مسابقات#

مسابقه هم‌کد Software Engineering


۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
۱۴۵۴ شرکت‌کننده

۵ سؤال
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲،‏ ۱۷:۰۵
Software Engineering
مشاهده جزئیات مسابقه

حامی#

لوگوی شرکت همکاران سیستم

همکاران سیستم

بزرگترین مجموعه دانش بنیان کشور در زمینه‌ تولید نرم‌افزار
تهران
۱۰۰۱-۵۰۰۰ نفر
JavaScriptPythonC#ReactSQL ServerAngularTypeScriptASP.NET MVCFlutterPostgreSQLDockerVue.jsKotlinASP.NET CoreGo

کارخانه تولید نرم افزار همکاران سیستم از سال ۱۳۶۶ فعالیت خودش رو در حوزه تولید، توسعه و به روزآوری تکنولوژی نرم افزارهایی برای همه کسب و کارها؛ از خیلی کوچک تا خیلی بزرگ شروع کرده. توی تیم فنی ما در حال حاضر بیش از ۲۲۰ نیروی متخصص تولید نرم‌افزار با میانگین سنی 27 سال در قالب تیم‌های مستقل و یکپارچه در حوزه‌های مختلف مورد نیاز پروژه‌های نرم‌افزاری مشغول به فعالیتن. ما همیشه تلاش میکنیم تا هم‌سو با روندهای جهانی ERP، CRM و SCM و متناسب با نیازهای مشتریانمون با استفاده از جدیدترین روش‌ها و فناوری‌های توسعه نرم افزار بیشترین ارزش رو برای اونها خلق کنیم.

کارتیمی، فرهنگ یادگیری و یاددهندگی، ایجاد امکان رشد و ارتقا و توسعه فردی از جمله مهم‌ترین ارزش‌های تیم ما هستند.