المپیک فناوری پارک فناوری پردیس

رویداد

درباره رویداد#

اگر از علاقه‌مندان مسابقات الگوریتمی و عاشق حل مسئله هستید، پیشنهاد می‌کنیم در مسابقه بزرگ برنامه‌نویسی پردیس‌کد، ثبت‌نام کنید. این مسابقه در دو مرحله برگزار می‌شود. مرحله اول، جمعه ۹ تیر به صورت آنلاین برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در قالب تیم‌های ۲ یا ۳ نفره، رقابت می‌کنند. بسته به عملکرد تیم‌ها و امتیازی که از این مرحله کسب می‌کنند، بین ۴۰ تا ۵۰ تیم برتر به مرحله دوم که به صورت حضوری در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود، راه پیدا می‌کنند.

 • مسابقه انتخابی: آنلاین، جمعه ۹ تیر
 • مسابقه فینال: حضوری، یکشنبه ۲۵ تیر

مسابقه پریس‌کد با حمایت پارک فناوری پردیس، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و فناوری پردیس و سامانه صدف برگزار می‌شود و جوایز نقدی و غیرنقدی هیجان‌انگیزی برای تیم‌های برتر در نظر گرفته شده است.


نحوه ثبت‌نام در مسابقه

این مسابقه به صورت تیمی برگزار می‌شود و شما می‌توانید در قالب تیم‌های دو یا سه نفره در مسابقه شرکت کنید. برای ساختن تیم می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. بعد از دعوت دوستانتان به تیم و تشکیل تیم، مجدد به همین صفحه برگردید و ثبت‌نام خود را تکمیل کنید.
اگر هم‌تیمی ندارید و به دنبال هم‌تیمی هستید، پیشنهاد می‌کنیم از اینجا به گروه تلگرامی که به همین منظور تشکیل داده‌ایم، سر بزنید.

مسابقه انتخابی

مسابقه انتخابی، ۹ تیر به صورت آنلاین برگزار می‌شود. از این مرحله بسته به عملکرد تیم‌ها بین ۴۰ تا ۵۰ تیم برتر انتخاب می‌شوند و به مرحله حضوری راه پیدا می‌کنند.

مسابقه فینال و اختتامیه

مسابقه فینال و اختتامیه، ۲۵ تیر به صورت حضوری در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. برنامه زمانی اختتامیه به صورت زیر است:

 • خوشامدگویی، بازدید از کارخانه و معرفی بخش‌های مختلف رویداد
 • برگزاری مسابقه فینال
 • استراحت و پذیرایی
 • ارائه حامی رویداد
 • اعلام تیم‌های برتر و اهدای جوایز

جوایز#

تیم اول۲۰ میلیون تومان
تیم دوم۱۵ میلیون تومان
تیم سوم۱۰ میلیون تومان

مجموعا ۴۵ میلیون تومان جایزه نقدی به تیم‌های اول تا سوم اهدا می‌شود. همچنین به همه اعضای تیم‌هایی که به مرحله حضوری راه پیدا کرده‌اند، تیشرت مخصوص مسابقه اهدا می‌شود.


تکنولوژی‌ها#

  Algorithm

در این مسابقه، توانایی شما در حل مسائل الگوریتمی به چالش کشیده می‌شود. برای حل سؤالات می‌توانید با هر زبان برنامه‌نویسی که سیستم داوری کوئرا پشتیبانی می‌کند، (مثل C، C++، Python، Java و...) کد بزنید.

مسابقات#

مسابقه الگوریتمی پردیس‌کد


۲ ساعت
۱۴۵۸ شرکت‌کننده

۶ سؤال
۹ تیر ۱۴۰۲،‏ ۱۷:۰۵
Algorithm
مشاهده جزئیات مسابقه

مسابقه فینال پردیس‌کد


۲ ساعت و ۳۰ دقیقه
۱۲۷ شرکت‌کننده

۷ سؤال
۲۵ تیر ۱۴۰۲،‏ ۱۱:۰۰

حامیان مسابقه#

پارک فناوری پردیس

دانشگاه آزاد اسلامی

سامانه صدف

ناحیه نوآوری پردیس با محوریت پارک فناوری پردیس با مسئولیت نهاد ریاست جمهوری و با رویکرد فرابخشی و اهداف زیر در سال ۱۳۸۰ ایجاد شد.

 1. ایجاد محیطی مناسب برای فعالیت کسب‌وکارها و حضور حرفه‌ای شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور در جهت حفظ نخبگان و جذب متخصصین ایرانی غیرمقیم و فناوران خارجی
 2. برآورده نمودن نیازهای پیچیده فناوری کشور
 3. به حرکت درآوردن و مدیریت جریان دانش و فناوری در میان صنعت و بازار
 4. جریان سازی و شکل دهنده زیست بوم فناوری، بهبود دهنده قوانین و مقررات کسب و کار
 5. شکل گیری فعالیت‌های حرفه‌ای در زمینه بازار سنجی، ایده پردازی، پژوهش علمی، طراحی مهندسی، نمونه سازی

تا کنون بیش از ۴۴۰ واحد فناور و دانش‌بنیان در حوزه‌های فناوری‌های پیشرفته همچون فناوری اطلاعات و ارتباطات، زیست فناوری، فناوری نانو، مواد جدید، مکانیک و اتوماسیون به عضویت پارک درآمده‌اند. پردیس نوآوری، دانش، کارآفرینی و فاز ۴ پارک، در کنار دانشگاه ناحیه نوآوری پردیس، بخش‌های مختلفی از فازهای توسعه‌ای پارک فناوری پردیس هستند که با افق توسعه‌ای ۱۰۰۰ هکتاری ناحیه نوآوری پردیس را شکل خواهند داد.